Made in Italy

6 lehkých ručně vyráběných skleněných lustrů v Benátkách vyrobených v Itálii - Bernadette

  • Made in Italy
  • Kód: BERNADETTE1
Kč 96.497,79 Kč 120.622,43 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 90
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 100

Ručně vyrobený lustr se 6 světly v benátském skle a kovu, vyrobený v Itálii.

Rafinovaný 6-světelný lustr ručně vyrobený v Itálii v benátském skle s jantarovým povrchem s detaily v lesklém zlatém kovu . Kvalifikované řemeslné zpracování se mísí s moderními prvky, aby oživilo originální vývoj skla, které díky své silné dekorativní hodnotě dokáže dotvořit moderní prostory i prostředí klasického stylu. Úžasný dotek, který dávají visící kapky, vytváří iluzi skutečného deště a zvyšuje tak estetickou stránku nádherného produktu díky jeho scénografické osobnosti .

100% produkce Made in Italy, která má kořeny v autentické tradici Benátek , města se silnou desetiletou historií a zdrojem inspirace pro zpracování skla . Každý prvek, jemně zpracovaný zkušenými odborníky v oboru , vypráví o starodávných technikách předávaných v průběhu let, které přinesly skutečnou podstatu skla dodnes, a prostřednictvím světla vypovídají o jeho hodnotách zkušenosti , autenticity a sklonu ke kráse . Impulz nabízet nábytková řešení, která respektují tradici, se mísí s touhou vytvořit něco inovativního a nabídnout klasické doplňky doplněné o špičkové technologie, které vám zařídí pokoje stylově a připomínají minulost. To, co se rodí, je návrh vybavení, který se zdá být kovaný světlem, navržený tak, aby vyzdobil moderní prostředí veškerou třídou a elegancí, s nimiž osvětlil velké haly starověkých budov .

Žárovka (není součástí dodávky) : 6 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter