Made in Italy

5místná venkovní rohová pohovka z hliníku, 3 povrchové úpravy, luxusní - Filomena

  • Made in Italy
  • Kód: FILOMENA8
Kč 302.156,71 Kč 377.696,02 -20%
Dodací lhůty 3-4 pracovní týdny
Strukturální materiál hliník
Délka (cm) 290
Hloubka (cm) 299
Výška (cm) celkem 98, místo 40

5místná venkovní rohová pohovka z hliníku a voděodolné látky, vysoce kvalitní italská výroba.

Je to detail nohy z litého hliníku, který tlačí čalounění , aby této rohové pohovce pro 5místnou zahradu propracovaný design, který ji odlišuje a přizpůsobuje její formální vyrovnanosti.
Rafinovaná esenciálnost linií a objemů je kombinována s materialitou tkanin, což vytváří elegantní a konstruktivně solidní vizuální efekt, který vylepšuje vnitřní i vnější prostředí.

Kolekce je charakterizována detailem hliníkové nohy jako ohniska v kombinaci s formální a modulární přísností polstrování, prožitek venku z hlediska maximální relaxace a pohody, sedět na pohovce, kolem stolu nebo ležet na plážové lehátko. .

Technické vlastnosti a materiály:
Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z epoxidového práškově lakovaného hliníku , snadno se s nimi manipuluje a jsou ideální pro venkovní použití. K dispozici jsou elastické popruhy, které podepírají sedadlo z vodoodpudivé látky, např zcela odnímatelný potah složený z polstrovaných pěnových gumových polštářů uzavřený v prodyšné, ale nepromokavé membráně. Konstrukce opěradla je spojena se základnou pomocí systému rychlého připojení.

Dostupné povrchové úpravy:
  • bílá hliníková a sluneční clona ve stříbrné savaně
  • bronzová hliníková a sluneční clona v zinkové savaně
  • kovový pískově šedý hliník a lososová melanžová tkanina
Zahrnuty dekorativní polštáře: 5 velkých a 5 malých v látce podle provedení zvoleného pro pohovku.
Pozn .: na vyžádání je k dispozici ochranný kryt, který doporučujeme používat během období nepoužívání produktu. Kontaktujte nás pro více informací vyplněním příslušného formuláře.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter