Made in Italy

3 Lights Artisan Glass Wall Lampa of Venice Made in Italy - Florentine

  • Made in Italy
  • Kód: FIORENTINO8
Kč 29299,69 Kč 36624,55 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 36
Hloubka (cm) 30
Výška (cm) 43

Ručně vyrobená nástěnná lampa z benátského skla a kovu Made in Italy.

Ručně vyráběné nástěnné svítidlo se 3 světly z benátského skla s povrchovou úpravou denim s olověnými přívěsky a detaily z leštěného chromovaného kovu . Tato lampa, charakteristická nádhernými pažemi zpracovanými ručně pomocí techniky kroucení, která vytváří exkluzivní výsledek, který esteticky připomíná propletení lana, dodává osobitost celému okolnímu prostředí. Skutečný déšť světla proniká do konstrukce lustru a poté se pomocí lomu šíří do okolního prostředí magií flitrů a křišťálových přívěsků s jemnými povrchovými úpravami, čímž vytváří evokující a snový scénografický efekt schopný okouzlit a překvapit. pro jeho eleganci a majestátnost .

Každý prvek, který tvoří tato nádherná řešení nábytku, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru , kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vymýšlejí, těm, kteří je vytvářejí, a těm, kdo je používají, aby si vytvořili osobní a talentovou podobnost, a tak se s nimi cítili empaticky. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, s důrazem na detail a respektující starověké techniky s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení , které znovu navrhují klasické designy přepracované v současném klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 3 x MAX 42W E14

Poznámka : Lampa je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelná ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro