Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

3 hnízdění konferenční stolky uzený Amalia, moderní design, vyrobeno v Itálii

Kód: AMALIA 2
Kč 9.150,54

madein_italy

- +
Materiál
PMMA
Opatření
30/40/50 30/40/50 L x H x P 40 cm
Barva
kouřová transparent
Dodací lhůty
7 dnů potvrzení objednávky * Dodací doba se může zvýšit v případě, že výrobek není k dispozici skladem
Viadurini Collezione Living
3 hnízdění konferenční stolky uzený Amalia, moderní design, vyrobeno v Itálii
Praktická sada 3 tabulek v překrývající se mostu, vyrobené ze 100% PMMA plexiskla z dosud nepoužitý polymer, s kouřovou zbarvení, za tepla tvarované straně a samonosné. Fyzikální a technické vlastnosti plexiskla (šoku, stres-odolné, trvanlivé, tepelně izolační), aby tento výrobek doplňkem praktické a funkční nábytek, vhodný pro jakékoliv prostředí. Jas a jas zůstávají konstantní a beze změny v průběhu času. Z plexiskla PMMA z panenského polymeru používá netoxické, hypoalergenní, bez zápachu a antibakteriální. Recyklovatelné 100%. Počala navržený a vyrobený v Itálii, s italskými materiály.

Tento produkt je vyroben společností jednoznačně zaměřena na vývoj designových trendů a pohodlí plexiskla. Na základě zkušeností získaných v letech činnosti, myšlenky kreativních italských návrhářů jsou transformovány do objektů připravených k zařizování každé místnosti osobnost: nábytek, bytové zařízení, bytové doplňky a osvětlení, které jsou zásadní položky v domácím prostředí.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie