Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2sedačka Lilia s jedním elektrickým sedadlem moderního designu vyrobené v Itálii

  • Kód: LILIA-EL1
Kč 54.531,63
včetně DPH
Made in Italy
Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
D 164 x Š 101 x V 96 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů
Stile Relax
2místná motorizovaná pohovka s 1 elektrickým sedadlem Lilia, vyrobená v Itálii
Lilia je moderní všestranná pohovka, vybavená vysokým a pohodlným opěradlem a elektrickým sedadlem. Elegantně se přizpůsobuje nejrůznějším řešením vybavení díky různým typům obkladů, s nimiž je možné je realizovat.
Pohovka Lilia je k dispozici také v relaxační verzi se 2 motorizovanými sedadly (kód LILIA-EL2 ).

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a mechaniky kovů.
- Výplň: Ekologická polyuretanová pěna s různou hustotou pokrytá vrstvou dacronu.
- Potah: ekologická kůže a látka odolná proti skvrnám.
- Nohy: PVC efekt dřeva.

DOSTUPNÉ KRYTINY:
Pohovka Lilia je k dispozici v různých typech čalounění, rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A :
- Savoy odolný materiál ; Savoy je látka moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je to gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- tkanina proti skvrnám Ritz ;    Ritz je příjemná látka na dotek, zvolená jako potah těchto sedadel díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to tkanina proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / ml
2) Kategorie B :
- Amerika z umělé kůže ;   Amerika je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / mtl a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento potah a činí jej dokonalým pro nejpropracovanější a nejpropracovanější modely relaxačních sedadel.
- Luxor eko - kůže; Luxor je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Měkký na dotek, má hmotnost 460 gr / m2 a je nabízen v široké škále barev. Mrobidita a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a činí jej vhodným pro konkrétní a propracované modely.

JAK VYBRAT KRYTÍ : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které patří požadovaná krytina. Poté zobrazte barevnou škálu pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu označte kód požadované barvy.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní křesla a alzapersona, relaxační sedací soupravy a motorizované pohovce, jejichž cílem je zajistit psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s dokonalým spojením c ompetenze technologie, zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte zaručeno nejen koupi 100% italského a zaručeného produktu , ale také technický a funkční systém, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelného příslušenství, širokého výběru modelů a rozměry s širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti jsou možné různé úpravy, aby bylo možné získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s ohledem na všechny potřeby a požadavky.
Kvalitní
Odborní technici, kteří neustále zdokonalují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, že produkty jsou vyráběny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, schopní navrhovat a montovat židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních křesel, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a všestrannost sedadel, díky nimž jsou vybavovací prvky schopné integrovat se do různých domácích prostředí.
Technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují montáž relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro uspokojení potřeb každého klienta.
Mechanismy k jednomu nebo dvěma motorům, střídavě autonomní nebo nezávislý pohyb stupátka a zad , funkce zvedání, zařízení alzapersona, které umožňuje snadné zaujetí svislé polohy, vibromasáž pro příjemný rozložený účinek na záda, sedadlo a stupačku, automatický nebo motorický pohyb , to jsou tyto možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení pro uspokojení všech potřeb.

Informujeme naše zákazníky, že následující produkty jsou z politiky vrácení společnosti vyloučeny, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že nemohou být vráceny zákazník po zakoupení.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty