Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2místná pohovka Gelso se dvěma sklopnými sedadly, moderní design

  • Kód: GELSO-EL2
Kč 62.365,71
včetně DPH
Made in Italy
Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
D 143 x Š 90 x V 102 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů
Stile Relax
2místná motorizovaná pohovka, 2 elektrická sedadla Gelso, moderní design
Gelso je relaxační pohovka s elektromotorem "Zero Wall" s 1 motorem, vybaveným vysokým a pohodlným opěradlem, které elegantně zapadá do nejrůznějších řešení vybavení díky široké škále barev, ve kterých může být vyroben. Nastavitelná opěrka hlavy nastavuje pohodlí krku ve svislé poloze i ve vodorovné poloze opěradla. Doporučeno v případě krčních potíží. Díky elegantnímu tlačítkovému panelu vloženému do loketní opěrky je možné snadno ovládat relaxační funkce, naklánět záda a zvedat stupačku.
Pohovka Gelso je k dispozici také v motorizované verzi s 1 elektrickým sedadlem (kód GELSO-EL1 ).

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a mechaniky kovů.
- Výplň: Ekologická polyuretanová pěna s různou hustotou pokrytá vrstvou dacronu.
- Potah: kůže, ekologická kůže a látka odolná proti skvrnám.
- Nohy: dřevo.

VOLITELNÉ DOSTUPNÉ :
Sada baterií : umožňuje použití pohovky v kterémkoli rohu domu, dokonce i mimo zásuvku. Baterie umožňuje v průměru 60 úplných cyklů autonomie.

POZN . : elektrické pohovky jsou všechny s 1 motorem k sezení a vždy mají hliníkový (Zama) panel s tlačítky na boku, nikoli dálkový ovladač.

DOSTUPNÉ KRYTINY:
Pohovka Gelso je k dispozici v různých typech čalounění rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A :
- Savoy odolný materiál ; Savoy je látka moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je to gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- tkanina proti skvrnám Ritz ;    Ritz je příjemná látka na dotek, zvolená jako potah těchto sedadel díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to tkanina proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / ml
2) Kategorie B :
- Amerika z umělé kůže ;   Amerika je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / mtl a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento potah a činí jej dokonalým pro nejpropracovanější a nejpropracovanější modely relaxačních sedadel.
- Luxor eko - kůže; Luxor je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Měkký na dotek, má hmotnost 460 gr / m2 a je nabízen v široké škále barev. Mrobidita a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a činí jej vhodným pro konkrétní a propracované modely.
3) Kategorie Kůže : drahá pravá kůže Morgan , 100% kůže.

JAK VYBRAT KRYTÍ : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které patří požadovaná krytina. Poté zobrazte barevnou škálu pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu označte kód požadované barvy.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní křesla a alzapersona, relaxační sedací soupravy a motorizované pohovce, jejichž cílem je zajistit psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s dokonalým spojením c ompetenze technologie, zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte zaručeno nejen koupi 100% italského a zaručeného produktu , ale také technický a funkční systém, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelného příslušenství, širokého výběru modelů a rozměry s širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti jsou možné různé úpravy, aby bylo možné získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s ohledem na všechny potřeby a požadavky.
Kvalitní
Odborní technici, kteří neustále zdokonalují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, že produkty jsou vyráběny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, schopní navrhovat a montovat židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních křesel, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a všestrannost sedadel, díky nimž jsou vybavovací prvky schopné integrovat se do různých domácích prostředí.
Technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují montáž relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro uspokojení potřeb každého klienta.
Mechanismy k jednomu nebo dvěma motorům, střídavě autonomní nebo nezávislý pohyb stupátka a zad , funkce zvedání, zařízení alzapersona, které umožňuje snadné zaujetí svislé polohy, vibromasáž pro příjemný rozložený účinek na záda, sedadlo a stupačku, automatický nebo motorický pohyb , to jsou tyto možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení pro uspokojení všech potřeb.

Informujeme naše zákazníky, že následující produkty jsou z politiky vrácení společnosti vyloučeny, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že nemohou být vráceny zákazník po zakoupení.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty