Made in Italy

2dveřová příborník z ekologického dřeva a vysoce kvalitního kovu vyrobený v Itálii - Aaron

  • Made in Italy
  • Eco Design
  • Kód: AARON3
Kč 90363,41 Kč 112954,27 -20%
Materiál ekologické dřevo
Dodací lhůty 30-45 pracovních dnů
Délka (cm) 120
Hloubka (cm) 42.2
Výška (cm) 140,8

2dveřový příborník do obývacího pokoje z ekologického dřeva a sítotiskového skla, vyrobený v Itálii.

Tento příborník do obývacího pokoje má 2dveřovou konstrukci z vypečeného popela s dvířky ze skleněné tkaniny se sítotiskem a leštěným rámem. Uvnitř dveřních přihrádek, které lze otevírat pomocí úchytů integrovaných do rámu, jsou police z bronzového skla. Odolná základna je z leštěného kovu.
Funkční a vytříbený nábytek do obývacího pokoje v zásadním a současném stylu.

Použité panely jsou výhradně ekologické zušlechtěné s cílem věnovat pozornost ekologickým problémům. Ekologický panel je průmyslový výrobek vyrobený z recyklovaného dřevěného materiálu, který zabraňuje kácení nových stromů. Výrobní proces probíhá v plném souladu s platnými ekologickými předpisy.

Jedná se o kus nábytku vytvořený na základě uměleckých hodnot , aby dosáhl excelence a vysoké kvality typické pro Made in Italy, kde se prolínají inovativní nápady a kultura ve prospěch optimalizace procesů a pozornosti k detailu. Tak se rodí funkční a rafinovaný nábytek do obývacího pokoje,

Příborník je ideální a tvůrčí kus nábytku, což je užitečné pro zkrášlení prostor a zlepšování životního prostředí. Elegance a styl se snoubí s funkčností tohoto produktu, který se v případě potřeby může stát příborníkem nebo televizní skříní, čímž se obnoví pohodlí a elegance.

Poznámka: Každý prvek je součástí modulárního a modulárního systému pro vytváření řešení na míru. Objevte širokou škálu barev a povrchových úprav a speciální postupy, které jsou k dispozici pro splnění všech potřeb: kontaktujte nás vyplněním příslušného formuláře.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter