Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2dveřová příborník z ekologického dřeva a vysoce kvalitního kovu vyrobený v Itálii - Aaron

Kód: AARON3
Kč 102.253,19 Kč 132.929,20 -23%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
ekologické dřevo
Dodací lhůty
30-45 pracovních dnů
Délka (cm)
120
Hloubka (cm)
42.2
Výška (cm)
140,8
Viadurini Living

2dveřový příborník do obývacího pokoje z ekologického dřeva a sítotiskového skla, vyrobený v Itálii.

Tento příborník do obývacího pokoje má 2dveřovou konstrukci z pečeného popela s dveřmi ze skleněné tkaniny potištěné hedvábím a leštěného rámu. Uvnitř dveřních přihrádek, které lze otevřít pomocí madel integrovaných do rámu, jsou police z bronzového skla. Odolná základna je z leštěného kovu.
Funkční a vytříbený bytový doplněk do obývacího pokoje v základním a moderním stylu.

Použité panely jsou výhradně ekologicky zušlechtěny s cílem věnovat pozornost otázkám životního prostředí. Ekopanel je průmyslový produkt vyrobený pomocí recyklovaného dřevěného materiálu, který zabraňuje kácení nových stromů. Výrobní proces probíhá v plném souladu s platnými předpisy o životním prostředí.

Jedná se o kus nábytku vytvořený na základě řemeslných hodnot za účelem dosažení excelence a vysoké kvality typické pro Made in Italy, kde se prolínají inovativní nápady a kultura ve prospěch optimalizace procesů a pozornosti k detailu. Tak se rodí funkční a vytříbený nábytek pro obývací část,

Příborník je ideální a tvůrčí kus nábytku, což je užitečné pro zkrášlení prostor a zlepšování životního prostředí. Elegance a styl jsou kombinovány s funkčností tohoto produktu, který se v případě potřeby může stát příborníkem nebo televizní skříní, čímž obnoví pohodlí a eleganci.

Pozn .: Každý prvek je součástí modulárního a modulárního systému pro vytváření řešení šitých na míru. Objevte širokou škálu barev a povrchových úprav a speciálních procesů, které splňují všechny vaše potřeby: kontaktujte nás vyplněním příslušného formuláře.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty