Made in Italy

21 světel Lustr z benátského skla ručně vyrobený v Itálii - Jason

  • Made in Italy
  • Kód: JASON
Kč 261883,26 Kč 290981,21 -10%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 150
Hloubka (cm) 150
Výška (cm) 120

Lustr s 21 světly z benátského skla a ručně vyráběného kovu Made in Italy.

Lustr 21 světel ručně vyrobený v Itálii z benátského skla s chromovanými kovovými detaily. Poutavá estetika, která se díky svým tvarům a funkčnosti designu přizpůsobí jakémukoli typu prostředí, do kterého se s nadšením hodí. Nádherná a elegantní zakřivená ramena se roztahují směrem ven, aby přinášela světlo různými směry a osvětlovala místnost originálním scénografickým efektem , který připomíná explozi ohňostrojů pro kreativní , rafinovaný a silný vizuální efekt .

Každý prvek, který tvoří tato nádherná řešení nábytku, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru , kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vymýšlejí, těm, kteří je vytvářejí, a těm, kdo je používají, aby si vytvořili osobní a talentovou podobnost, a tak se s nimi cítili empaticky. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, s důrazem na detail a respektující starověké techniky s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení , které znovu navrhují klasické designy přepracované v současném klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 21 x MAX 25W G9

Dostupné povrchové úpravy:
  • leštěný chromový kov a mléčné bílé křišťálové sklo;
  • leštěný chromový kov a džínové sklo.
Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro