Made in Italy

2. září krásné stylu židle čalouněný époque barev Ecru Fingers

  • Made in Italy
  • Kód: SEDIA DITA
Kč 84.818,69 Kč 99.786,63 -15%
Opatření 54 x 65 x h. 95 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
2. září krásné stylu židle čalouněný époque barev Ecru Fingers
Dita je fantastické křeslo jednoduchý design a originální styl Belle Époque, se hodí do jakéhokoli interiéru, od klasických až po moderní. Tato židle je tvořena matným černým dřevěném rámu, kompletní s polstrováním na vysokou hustotou polyuretanu a s čalouněným sedadlem s pružnými popruhy.
Tyto dvě židle „Prsty“ jsou navrženy tak, obal a jsou zahrnuty v barevné sametové Ecru s tím, že původní zpět na „pás“, což mu dodává nádech elegance a nadčasové sofistikovanosti.
Každá židle Dita v sobě slučuje styl, kvalitu, design a eleganci. Se svými plynulé linie, jednoduché a stylizovaný je vhodný pro všechny typy nábytku.
Také vám přináší nádech designu a pohodlí ve vašem domě!
Vyroben výhradně v Itálii.

Cena zahrnuje:
- 2 křesla Dita sametová barva Ecru a rám v matném černém dřevě

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH