Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2. září krásné stylu židle čalouněný époque barev Ecru Fingers

Kód: SEDIA DITA
Kč 77.568,97
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
54 x 65 x h. 95 cm
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Living
2. září krásné stylu židle čalouněný époque barev Ecru Fingers
Dita je fantastické křeslo jednoduchý design a originální styl Belle Époque, se hodí do jakéhokoli interiéru, od klasických až po moderní. Tato židle je tvořena matným černým dřevěném rámu, kompletní s polstrováním na vysokou hustotou polyuretanu a s čalouněným sedadlem s pružnými popruhy.
Tyto dvě židle „Prsty“ jsou navrženy tak, obal a jsou zahrnuty v barevné sametové Ecru s tím, že původní zpět na „pás“, což mu dodává nádech elegance a nadčasové sofistikovanosti.
Každá židle Dita v sobě slučuje styl, kvalitu, design a eleganci. Se svými plynulé linie, jednoduché a stylizovaný je vhodný pro všechny typy nábytku.
Také vám přináší nádech designu a pohodlí ve vašem domě!
Vyroben výhradně v Itálii.

Cena zahrnuje:
- 2 křesla Dita sametová barva Ecru a rám v matném černém dřevě

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty