Made in Italy

2. září čalouněné židle s opěradlem pracoval Boutonne Sophia

  • Made in Italy
  • Kód: SEDIA SOPHIA
Kč 64.766,58 Kč 80.958,04 -20%
Opatření 53 x 65 x h. 98 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
2. září čalouněné židle s opěradlem pracoval Boutonne Sophia
Sophia je fantastické křeslo z původního návrhu a kreativní v New klasickém stylu se hodí do jakéhokoli interiéru, od klasických až po moderní. Tato židle je tvořena matným černým dřevěném rámu, kompletní s polstrováním na vysokou hustotou polyuretanu a s čalouněným sedadlem s pružnými popruhy. Sophia Tyto židle jsou pokryty originálním hnědě zbarvené tkaniny kat. A, což mu dává nádech elegance a nadčasové sofistikovanosti.
Hlavní zvláštností těchto židlí jsou označeny v jejich opěradla, která představuje zpracování bouttonè řemeslník.
Každá židle Sophia v sobě slučuje styl, kvalitu, design a eleganci. Se svými plynulé linie, jednoduché a stylizovaný je vhodný pro všechny typy nábytku.
Také vám přináší nádech designu a pohodlí ve vašem domě!
Vyroben výhradně v Itálii.

Cena zahrnuje:
- 2 židle Sophia Cat hnědě zbarvená tkanina A a rám v matně černou dřeva.

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter