Made in Italy

2 stohovatelné židle z plexiskla a železa Made in Italy - Timon

  • Made in Italy
  • Kód: TIMON
Kč 10.629,60 Kč 13.286,87 -20%
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů
Strukturální materiál žehlička
Délka (cm) 48
Hloubka (cm) 51
Výška (cm) 83

Pokojová židle z plexiskla a železa Made in Italy

Židle do obývacího pokoje vyrobená z plexi sedáku a opěradla a stříbrné chromované železné konstrukce, celá vyrobena v Itálii.

Mistrovské dílo, které nově definuje současnou eleganci. Krystalická průhlednost vysoce kvalitního plexiskla vytváří téměř magický efekt, zdá se zavěšená ve vzduchu, připravená přivítat vás v objetí světla a pohodlí.

Židle není jen kus nábytku; je to zážitek, který vás obklopí svými čistými liniemi , ideální pro jakýkoli stůl nebo prostředí. Kov nohou dodává extra nádech třídy, jemně září a odráží osobnost těch, kteří se rozhodnou obklopit se krásou.

Židle je navržena pro ty, kteří se nechtějí vzdát funkčnosti, je stohovatelná , takže ji lze snadno uložit, když potřebujete více místa. Je ideální volbou pro milovníky designu, kteří ocení nekompromisní praktičnost. Odolnost materiálu pak zaručuje, že jeho krása zůstane nezměněna v průběhu času, což je investice do odolnosti, kterou může nabídnout pouze opravdové Made in Italy .

Židle, která je ideální pro vybavení trendových míst nebo pro dodání nádechu jedinečnosti domácí jídelně, se s nadčasovou grácií přizpůsobí jakémukoli prostředí. Je to jasný příklad toho, jak se design může setkat s praktičností a žít v harmonii v prostoru určeném k bydlení.

Rozměry:

  • délka: 48 cm
  • hloubka: 51 cm
  • výška: 83 cm
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro informace pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter