Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

12 lehký ručně vyrobený lustr ze skla, vyrobený v Itálii - Regina

Kód: REGINA5
Kč 167.270,18 Kč 246.061,41 -32%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Sklo a kov
Dodací lhůty
5/6 pracovních týdnů
Délka (cm)
116
Hloubka (cm)
116
Výška (cm)
150
Viadurini Lighting

Ručně vyrobený lustr ze skleněného lustru s křišťálovým povrchem, vyrobený v Itálii.

Rafinovaný lustr s klasickým designem ručně vyráběný v Itálii, v Benátkách, v křišťálovém skle s detaily v leštěném chromovaném kovu . Tento úžasný a elegantní kus nábytku, který je koncipován a navržen tak, aby poskytoval světlo velkým prostorům, jako jsou vchody, obývací pokoje nebo jídelny, je schopen charakterizovat každé prostředí a přinést s ním majestátní nádech minulosti. Jeho estetika je jedinečná díky zúženým ramenům zdobeným zcela ručně tvarovanými závěsnými zvonky, což je výsledkem vysoké kvality a neocenitelné hodnoty . Střízlivá a elegantní povrchová úprava umožňuje lustru dotvořit jakékoli prostředí se stylem a osobností , od těch nejklasičtějších po nejmodernější, a založit svůj nábytek na nádherné hře kontrastů pro nebývalý výsledek .

Z používání vysoce kvalitních surovin z italského území a ze šikovného zpracování skla zkušenými řemeslníky v tomto odvětví, kteří po celá desetiletí předávali staré tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění, které se vyznačuje efektivitou , funkčností a elegantní estetika . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních, aby se promítly do budoucnosti. Přitom se snoubí vysoké řemeslné zpracování s designem a tradice nachází nový život díky použití inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo, které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje jeho hodnoty autenticity a efektivity .

Žárovka (není součástí dodávky) : 12 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty