Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Selene Origami závěsná lampa foukané sklo O16 H 30 / 140cm

Kód: ORIGAMI 2781
Kč 6.545,28

madein_italy

- +
Opatření
Ø 16 H 30 H max 140cm
Dodací lhůty
7 pracovních dnů od objednávky z * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Selene
Selene Origami závěsná lampa foukané sklo O16 H 30 / 140cm
Origami je rozdělen do zavěšeného lampou a stolkem, obojí k dispozici v různých barvách. Kolekce, která vyplývá z provedení secese a jeho elegantní linie a stylizované do formy k vytvoření foukané sklo podobný ‚umělecké dílo. Tato lampa je určena pro ‚užití 1 žárovka 42W - E27.
NB žárovky nejsou zahrnuty.

Výrobek vyrobený v Itálii.

Jejich rustikální charakter Selene lampy můžete požádat o vlastní návrhy a šité na míru: požádat o odhad clienti@viadurini.it.

Světelná energie je nejen prostředkem k vidění a rozlišovat tvary, ale je to pravda tvůrce vesmíru. Od roku 1969 Selene osvětlení funguje každý den vytvářet světelné objekty, které nejen arredino prostředí, ale vytvořit jedinečné emoce, aby se vaše každodenní mezery. Svérázný sklo tradici benátské provincie byla základnu řemesel, ruční práce s trpělivostí a péčí dědí z otce na syna. Díla se zaměřují na formy a funkce: celý proces od početí dell ‚myšlenky k náčrtku na list papíru až do konstrukce stavby, se zaměřuje na zvláštní zprávy, aby svítilny chcete vytvořit mezi světlem, které chcete vyrábět a materiálů použity, které ji obklopují, a lámou, nic není ponecháno náhodě, ale každý prvek byl studován a pečlivě vybírány, aby byla zajištěna co největší prospěch.

Poslední zobrazené produkty