Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zrcadlový Design Vintage a Moderního Stylu

Nástěnná zrcadla a podlahová zrcadla autentického moderního designu a klasiky vyrobená v Itálii.

Náš tým vybral to nejlepší z italského designu, aby stylově zdobil stěny vašeho domova. Váš každý vkus bude spokojen, objevte náš online katalog s našimi nejlepšími návrhy.

Vyberte si mezi naším zrcadlovým designem s klasickými oválnými nebo obdélníkovými tvary, které vašim stěnám dodají dotek světla. Zlato a stříbro dodá vašemu pokoji dotek regality, díky čemuž je elegantní a plný šarmu. Klasický styl zdobí váš domov.
Pro ty, kteří místo toho milují moderní styl a originalitu, máme zrcadla s originálními tvary psanými nebo vílovými, abychom našim zákazníkům mohli ponechat volný prostor fantazii. Květiny a tao symbol se slonovinou a bambusovým povrchem jsou jen některé z příkladů zrcadel, které nabízíme.

Každá navržená položka, každé zrcadlo, které najdete v katalogu, má příběh, který se může stát vaším, máte-li dnes možnost jej zakoupit, aby se z vašeho domova stalo příjemné a příjemné prostředí pro vás a vaše hosty. Viadurini se zabývá exkluzivními kolekcemi Viadurini Decor a Viadurini Living Collection za nejlepší ceny na webu za nejlepší ceny na webu. V případě pochybností nebo pro více informací nás prosím kontaktujte prostřednictvím chatu, naší e-mailové adresy nebo nám zavolejte na telefonní číslo na webu.