Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Wall art nouveau designu keramiky Anita Il Fanale

Kód: 061.17.OC
Kč 4.303,09 Kč 5.378,86 -20%

madein_italy

- +
Opatření
Difuzor: Ø140 mm x h.110 mm; výstupek 250 mm; Růžice Ø 100 mm
Dodací lhůty
14 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Il Fanale
Wall art nouveau designu keramiky Anita Il Fanale
Žárovka použít:
1 x 46W Max. EcoHalo, útok E14- 220 (ztlumení)
Celková spotřeba energie: 46W - Vývoj Light: 60 wattů

Průměr difuzoru: 14 cm.
lamp výška: 23 cm.
Průměr základny: 10 cm.
Wall Projekce: 25 cm.
Stupeň krytí: IP20.
Žárovka není součástí dodávky.

Anita Series

Vynikající rovnováha mezi elegance secese a moderního komfortu, aby tato kolekce mistrovské dílo řemeslné, vyznačující se tím, odborně rafinovanými detaily.
Slavné Bassano keramiky jsou vyrobeny z lamp Anita, přidanou hodnotu pro tyto výtvory.

Světlo
Příběh Il Fanale sahá až do roku 1979, kdy Fausto Della Torre a jeho manželka Luisa Marin rozhodne vydat se na mimořádnou cestu vášně a tvrdé práce. Počínaje svých mnohaletých zkušeností v práci s tradičními kovy, našli firmu s úmyslem a vůlí vytvářet originální lampy a vysoce kvalitní jedinečný.
Obětavost, odhodlání a nasazení jsou vlastnosti, které dělají Il Fanale tím, čím je dnes: řemeslník úspěchu v oboru osvětlení, známý v Itálii a v zahraničí.
Lampy Il Fanale, společnosti, která Made in Italy svůj punc, jsou díla „umění a světla“, schopný, aby se vešly do dobových souvislostí jako odkazy na italské tradice.
Produkce zcela Ital, je schopen míchat dokonale úžasné dovednost s nejnovějšími osvětlovací techniky a vytvořit tak unikátní produkty a nadčasový, při zachování surovinu. Konstrukce každého odběru je vytvořen jako dokonalé syntéze formy a funkce, které v kombinaci s vysokou kvalitou materiálu a promyšlené zpracování je každý jedinečný výroby a nejsou standardizovány: speciální vydání.

Světlo nabízí produkty s vysokým obsahem návrhu adresování publikum, které má osobitý styl a hledal, ale nesmíme zapomínat ani na nejnovější trendy.
Jednoduché linie, čisté a elegantní s mezinárodními vlivy jsou integrovány a respektovat italský řemeslník vytvářet lampy charakterizované bilance objemů a proporcí a kreativitu bez výstřelků, které vyniká hodnotu patřící k výrobku. Oznámené hodnoty přes šikovné ruce svých řemeslníků, že díky použití kvalitních materiálů a silným důrazem na výrobních technik představuje přidanou hodnotu k šití výrobků.

Materiály použité pro realizaci všech výbojky lehkých materiálů, které jsou nejreprezentativnější tradice: mosaz, měď, železo. Sklářský a keramický Bassano Murano namísto představují nejvyšší expresi made in Italy.
Kovy jsou podrobeny zejména léčbu zrychlené oxidace, která dává patinu stárnutí, definované jako „antique“. Tato speciální zpracování umožňuje každému materiálu, aby se na určité vlastnosti. Brass vezme na barvu, která má sklon k lesní zeleně, měď získává rudé tóny, zatímco železa tmavší odstíny své původní barvy.
Zařízení na zpracování po ošetření a postupy, které se používají k dosažení konečného produktu v souladu s tradičními metodami, které patří do rodiny a vynesl až do dneška.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie