Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Masivního dřeva a kožená sedací souprava s opěrkami Eve pro objekty

Kód: DIVANO EVE BAG
Kč 295.752,60

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Opatření
240 x 105 x h. 88 cm
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Living
Masivního dřeva a kožená sedací souprava s opěrkami Eve pro objekty
Eve je fantastický pohovka s originálním designem a skvělou funkčností. Skládá se z dřevěné konstrukce z jehličnatého vícevrstvého pevné, kompletní s ‚polstrováním v polyuretanové pěny různé hustoty a elastickými pásky 80 mm.
Zvláštností této pohovky je zapouzdřen ve svém anilinového elitní kůže, čalounění obalového řemeslník, holubice šedá s područkami taška s úchyty pro objekty a časopisů, užitečné a funkční mít vždy po ruce své zboží kdykoliv bez přerušení váš odpočinek.
A ‚ostatní Jedinečnou vlastností této pohovky je zastoupena svými kožený nohy s kovovou špicí.
Eve v sobě slučuje styl, kvalitu, design a funkčnost. Se svými tekoucí linie a jednoduchý Eva je vhodná pro všechny typy nábytku, od klasických až po moderní.
Také vám přináší nádech designu a pohodlí ve vašem domě!
Vyroben výhradně v Itálii.

Poznámka: Pokrývka není součástí dodávky.

materiály:
- Struktura dřeva jehličnatého dřeva
- anilin elitní holubice šedá, řemeslník čalounění balíček.
- kůže-krytá nohy s kovovou tužinkou.

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Poslední zobrazené produkty