Čtvercový venkovní stůl z teaku a kovu - Marie

  • Kód: MARIE1
Kč 23822,09 Kč 29777,55 -20%
Materiál Teak a kov
Dodací lhůty 1 pracovní týden
Délka (cm) 90
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 75

Zahradní stůl z přírodního teakového dřeva s kovovou základnou.

Celý zahradní stůl se strukturou teakového dřeva v přírodním provedení s kovovou základnou. Tento produkt s rafinovanými a zásadními liniemi je ideální pro všechny, kteří milují moderní a minimalistický styl a pro praktické uspořádání svých venkovních nebo krytých prostor.

Čtvercový tvar dokonale ladí s kovovou základnou a vytváří jednoduchý prvek, ale s harmonickými proporcemi vhodnými pro vložení do jakéhokoli venkovního prostředí, jako jsou terasy, verandy, zahrady nebo u bazénu, aby vytvořily fascinující atmosféru. Teakové dřevo použité na stavbu zaručuje kvalitu a odolnost i v průběhu času a předurčuje tento bytový doplněk pro každou situaci a příležitost použití.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané za použití výhradně přírodních vláken a materiálů, které díky svým vnitřním vlastnostem mohou vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou projevit i po nějaké době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním změnám (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Rozměry:
  • Délka: 90 cm ; Hloubka: 90 cm ; Výška: 75 cm
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter