Made in Italy

Čtvercový venkovní stůl z pozinkované oceli Made in Italy - Elvia

  • Made in Italy
  • Kód: ELVIA
Kč 17412,21 Kč 21765,27 -20%
Materiál Ocel
Dodací lhůty 3/4 pracovního týdne
Délka (cm) 90
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 75

Venkovní čtvercový jídelní stůl s galvanizovanou ocelovou konstrukcí - Vyrobeno v Itálii.

Tento jídelní stůl je vyroben z pozinkované oceli italskými řemeslníky, díky čemuž má výrobek 100% kvalitu Made in Italy .
Jeho čtvercový tvar a moderní styl se hodí k modernímu a všestrannému stylu . Stůl má jednoduchou, ale funkční strukturu a je vyvážený střídmými a uklidňujícími barvami .

Jeho harmonické a vyvážené proporce z něj dělají perfektní kus nábytku pro vnitřní i venkovní obytné prostory . Všestrannost tohoto stolu spočívá právě v jeho galvanizačním procesu , který mu dává bezpečnost proti povětrnostním vlivům, díky čemuž je odolný vůči známkám opotřebení. Udržitelná výroba pochází z recyklovaných materiálů , které nevykazují žádnou degradaci svých mechanických vlastností.

Rozměry : V: 75 H: 90 cm L: 90 cm

Dostupné barvy:

  • stará šedá;
  • Perleťově bílá.
Použití a údržba : V zimním období je vhodné skladovat výrobek na uzavřených a suchých místech, aby nedocházelo ke kondenzaci vlhkosti. Pokud jsou produkty umístěny v přímořské oblasti, měly by být povrchy čištěny každé dva/tři měsíce jemnými čisticími prostředky. Dále nenechávejte nepromokavé syntetické prostěradla na deskách stolů po dlouhou dobu. Kondenzace by mohla poškodit lak.

Poznámka : Tabulka je k dispozici v řadě různých barevných kombinací.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace" .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter