Made in Italy
Zdarma výdaje

Čtvercová a poloviční matrace s kapesními pružinami a Bio Up Memory - Biopaměť

  • Made in Italy
  • Kód: biomemoryp
Kč 14514,79 Kč 16127,49 -10%
Materiál molitan + taštičková krabička + paměť + pes + bavlna
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů

Jeden a půl čtvercové matrace v paměťových pružinách Made in Italy

Taštičková pružinová matrace, každá uzavřená v bavlněném sáčku , které působí nezávisle na sobě, jemně uklidňují vaše tělo, tiše se přizpůsobují každému pohybu a působí nezávisle na každý přijatý tlak, aniž by stresovaly ostatní.
Pružiny jsou vyrobeny z tvrzeného ocelového drátu a jsou různé tloušťky .
Byly navrženy tak, aby nabízely anatomický efekt, a proto se lépe přizpůsobily různým tlakům, které přijímají, a tak tělu pomáhá odpočívat v každém bodě se správnou podporou.
Nosná konstrukce taštičkové matrace má vynikající vlastnosti a činí matraci ortopedickou, ale zároveň anatomickou s vynikajícími přínosy pro páteř a oběh.

Memory ViscoPur® AloeFeel® uvolňuje tlak v nejtěžších místech těla a pamatuje si jeho tvary, zabraňuje proleženinám a také snižuje stres tím, že tlumí mimovolní pohyby, ke kterým dochází během spánku.
Jedná se o materiál nejnovější generace, tvořený viskoelastickou pěnou s pomalým návratem na vodní bázi, napěněnou rostlinnými oleji a obohacenou o mikrokapsle aloe vera, Aloe přirozeným způsobem hydratuje tkáně, zklidňuje nervový systém a podporuje imunitní systém, který zaručuje (spolu s Pěnou) nedeformovatelnost matrace.
Tento vysoce inovativní materiál podporuje prodyšnost a přirozenou hydrataci tkání.

Vlastnosti:
Zavírací struny v14 cm z pěny (tuhý expandovaný polyuretan D25 kg/m3), horní vrstva 4,7 cm z Memory ViscoPur Aloefeel, následuje deska z 1,5 cm polyuretanu o vysoké hustotě (D35 kg m3).
Finální základ tvoří 3 cm tvarovaný s diferencovanými vlnami pěny (elastický expandovaný polyuretan D25 kg/m3). Potah Silver Frash s 1% stříbra v 270 g/m2 polybavlněné látce s uchy a 3D obvodovým pásem pro větší prodyšnost, zcela snímatelný potah a praní v pračce.
Voda pěnila
Bez freonů
Prodyšný
Nedeformovatelné
Proti roztočům
Ergonomický
Antidekubitní.
Výška hotové desky: 25 cm včetně obkladu.
Nosná hmotnost 60/110 kg.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro