Made in Italy

Celoobličejový ručník a ručník pro hosty ve směsi froté a lnu - Kilim

  • Made in Italy
  • Kód: KILIM
Kč 2364,39 Kč 2955,67 -20%
Materiál bavlněná houba
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů

Pár ručníků na obličej a pro hosty v bavlněném froté a lněném blendu, vysoce kvalitní vyrobené v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s ručníky na obličej a hosty v bavlněném froté s lemem ze směsi lnu .

Rozměry:
  • ručník na obličej 60x100 cm;
  • ručník pro hosty 40x60 cm.
Ručník je vyroben v Itálii z vysoce kvalitní bavlny a je měkký na dotek díky speciálnímu ošetření, které zvyšuje jeho přirozený vzhled. Je to ideální látka do koupelny, protože je hypoalergenní , antibakteriální a především hygroskopická, s plným ohledem na vaši pokožku, a to díky použití přírodních a hypoalergenních barviv, která dodávají lesk a šmrnc.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak naznačuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek

Článek se rodí s úctou ke všem prvkům a bere přírodu jako životní styl k dosažení rovnováhy vitálních energií v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody, ve kterém se ekologická udržitelnost stává způsobem bytí. Ideální pro ty, kteří žijí přítomností očima zítřka, pro ty, kteří žijí svět jako nekonečný a volný prostor, kde není třeba slov.

Dostupné povrchové úpravy:
  • zadní
  • stará omítka
Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů. Naše prádlo je nekonečně moderní. Volba současného životního stylu, který je základem rytmu života. Věnováno těm, kteří prožívají své zkušenosti s prostorem jako okamžikem absolutní svobody, hledající konkrétnost, kterou musí doprovázet nekompromisní styl.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro