Made in Italy

jediný matrace 7 zón Bio Natura, třída lékařské zařízení 1

  • Made in Italy
  • Kód: airnature17
Kč 9810,26 Kč 12262,88 -20%
Materiál 40% bavlna
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů od objednávky
Matrace na míru 20% zvýšení
Matrace Bio Natura využívá jeden z nejinovativnějších a nejtechnologičtějších produktů, a to nejen z hlediska produktu, ale také při nastavení hotové matrace. Ve skutečnosti je horní část tvořena vrstvou Memory citlivou na vzduch tvarovanou masážními vlnami různých šířek, aby zajistila účinek 7 zón a díky své zvláštní struktuře dokáže vytlačit veškeré přebytečné tělesné teplo přes četné póry. ze kterých se skládá.
Nejlepší prodyšnost je také zaručena speciálním profilem a otvory, které váží Memory k pěnové vrstvě "Natura" , která správně a efektivně podporuje tělesnou hmotnost, také tvarované ve spodní části pro usnadnění použití tohoto produktu na mechanizovaných sítích .
Bez lepení je vzduchocitlivá paměťová část zcela odnímatelná a omyvatelná , což je operace, kterou nelze provést na běžných a netestovaných produktech.
Z tohoto důvodu doporučujeme použití této matrace, certifikované jako zdravotnická pomůcka I. třídy , v kombinaci se speciálně navrženým potahem s integrovaným horním krytem.
Podporovaná hmotnost 60/120 kg na osobu
Podšívka s prodyšným 3D pásem .
Všechny potahy jsou vyrobeny ze strečové tkaniny, která při dokonalé přilnavosti je ideální pro všechny, kteří chtějí zvýšit kvalitu a kvalitu
vlastnosti vaší matrace.
Díky obdélníkovému nebo různému vlnovému prošívání mají povlaky měkkou a nadýchanou konzistenci se schopností po stlačení snadno obnovit svůj lehký a vzdušný tvar.
Ve skutečnosti je lze prát a sušit bez speciálních úprav díky jejich přirozené elasticitě.
Výsledkem je dokonale hygienický , protiroztočový a trvanlivý produkt, který si zachovává své vlastnosti v průběhu času nezměněné.
Pro dosažení vysoké úrovně prodyšnosti jsou potahy vybaveny 3D pásem , který umožňuje lepší cirkulaci vzduchu pro zajištění a
dokonalé mikroklima uvnitř matrace.
Máte-li probudit unavený a ne spočívala téměř vždy poruchu matrace!
Dobrý spánek není luxus, ale nutnost pro naše blaho. Výběrem správné matrace může opravdu něco změnit.

Proč koupit:
  • vysoce kvalitní výrobek
  • nízká cena z továrny přímo k vám domů
  • přírodní bavlna podšívka snímatelný lze prát v pračce
  • skrz otvory pro recyklaci vzduchu
  • Struktura se 7 různými nosnými zónami
  • dopravu zdarma
  • na vaše dveře za 4 dny
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter