Made in Italy

Bukový telefonní stolek v různých povrchových úpravách vyrobený v Itálii - Charun

  • Made in Italy
  • Kód: CHARUN
Kč 6996,07 Kč 8745,27 -20%
Materiál dřevo
Dodací lhůty 35/40 pracovních dnů
Délka (cm) 44
Hloubka (cm) 34
Výška (cm) 76

Dřevěný telefonní stolek vyrobený v Itálii

Pokojový konferenční stolek s bukovými nohami, dýhované dřevotřískové desky Tanganyika , boční strany topol/dřevo se 2 zásuvkami a policí výhradně Made in Italy.
Tento prvek má jednoduché a lineární povrchové úpravy , díky kterým je perfektní pro dotvoření jakéhokoli obytného prostředí vkusně a rafinovaně . Tento konferenční stolek se díky své funkčnosti a praktičnosti hodí pro každou příležitost nebo událost.

Dostupné povrchové úpravy:
  • ecru
  • patinovaná třešeň
Rozměry:
  • Délka 44 cm
  • Hloubka 34 cm
  • Výška 76 cm

LAKOVÁNÍ: Malování se provádí převážně přípravky na vodní bázi. Vodou ředitelná a polyuretanová barva pro větší odolnost povrchu. Povrchová úprava na vodní bázi a šelaku.

BĚŽNÁ ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ: Nábytek otřete suchým hadříkem. Vyhněte se abrazivním produktům a/nebo produktům obsahujícím rozpouštědla. Na desky nábytku nepokládejte pánve ani jiné předměty, které uvolňují teplo. Pokud chcete předmět oživit, můžete použít speciální vosk na nábytek, který nanesete vlněným hadrem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Vzhledem k tomu, že dřevo je živý materiál a je citlivé na vlhkost, je třeba věnovat zvláštní pozornost umístění nábytku v domácnostech s omítkou, která byla alespoň 1 měsíc odpočinutá a suchá. Doporučujeme však ponechat na pár měsíců od stěny prostor alespoň 5 centimetrů a místnosti často větrat.

Poznámka: na vyžádání jsou k dispozici různé povrchové úpravy.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro informace pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter