Made in Italy

Bílý mramor Carrara a dřevo vyrobené v Itálii Design Cutting Board - Evea

  • Made in Italy
  • Kód: EVEA
Kč 4.352,61 Kč 5.440,63 -20%
Materiál Mramor
Dodací lhůty 7-10 pracovních dnů pro produkt na skladě / 4 týdny pro produkty, které nejsou na skladě
Délka (cm) 39
Hloubka (cm) 25
Výška (cm) 2

Moderní prkénko z bílého mramoru Carrara a dřeva v designu Made in Italy.

Obdélníková prkénko k dispozici ve 2 velikostech, které se vyznačují vysoce kvalitním bílým mramorem Carrara k jeho realizaci a u dřevěných vložek . Obsahuje také praktický otvor na rukojeti pro zavěšení.
Jedná se o jedinečný kus, protože každý blok mramoru je odlišný v žilách a odstínech. Zrozen z rukou italských řemeslníků, kteří se po generace specializovali na zpracování mramoru, a proto je třeba jakoukoli změnu tvaru a barvy považovat za záruku řemeslného zpracování.
Mramor použitý k realizaci produktu pochází z lomu Poggio Silvestre, který je zdrojem prvotřídního bílého mramoru klasifikovaného od minulého století.

Měření :
- 39x25x2 cm;
- 42x12x8 cm

Jelikož se jedná o jedinečný předmět vyrobený ručně italskými řemeslníky, který se po generace specializuje na zpracování mramoru, je třeba považovat drobné odchylky ve tvaru, barvě a velikosti za záruku řemeslné tvorby .
Údržba : nepoužívejte citron, ocet ani abrazivní čisticí prostředky. Čistěte pouze vodou a přírodním mýdlem (např. Marseillské mýdlo) a měkkým hadříkem. Nevkládejte do myčky.
Jedná se o přírodní kámen, který má sklon k tvorbě skvrn, ale je to součást přirozeného opotřebení produktu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter