Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bílé čalounění v leviovém mramoru, design, unikátní kus

Kód: LAVAPPLEVIBI
Kč 9.783,24
včetně DPH
- +
Materiál
mramor
Opatření
40 x 40 x 16 cm * jsou jedinečné kusy, měření je třeba považovat za orientační
Dodací lhůty
7 pracovních dnů
Hmotnost produktu
18 kg
Viadurini Bathroom
Deska z přírodního kamene z přírodního kamene Levi, bílá barva
Levi je umyvadlo vyrobené výhradně ručně z mramoru z přírodního kamene, bílé barvy. Umělecká výroba z něj dělá článek, který není reprodukovatelný v sérii, pravý a jedinečný kus. Každý model se bude lišit od ostatních modelů, barevných odstínů a rozměrů. Proto mohou být ve srovnání s uvedenou fotografií rozdíly, které se mají považovat za čistě orientační.

Při objednávání je možné požadovat přesnou fotografii položky před odesláním a vyžádat si přesné rozměry.

Koupelnový dřez Levi lze umístit na koupelnový nábytek ze země nebo zavěsit z moderního stylu nebo na dřevěné podlahy s přirozenou úpravou, aby vytvořil zajímavý kontrast mezi materiály.

POUŽITÍ A ÚDRŽBA
Aby byla zajištěna celistvost a trvanlivost výrobku v průběhu času, je nutné pravidelně aplikovat impregnační úpravu (dodávanou spolu s výrobkem) na vnitřní stranu a na okraji dřezu. První aplikace musí být provedena při přijetí umyvadla, před použitím a léčba by měla být opakována jednou za 1/2 měsíce.
Poskytnuté balení obsahuje 200 ml produktu a postačuje přibližně jeden rok.

K čištění těchto umyvadel je nutné použít speciální detergenty pro přírodní kámen a mramor, které neobsahují abrazivní látky. Výrobek musí být nanesen jemnou a jemnou houbičkou, která nepoškrábe a neroztrhne povrch.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty