Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Béžový plátěný obdélníkový ubrus s krajkou Farnese Luxury Artisan - Kippel

  • Kód: KIPPEL1
Kč 18.637,98 Kč 26.088,21 -29%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
prádlo
Dodací lhůty
7-10 pracovních dnů
Délka (cm)
150
Hloubka (cm)
250
Viadurini Textile

Plátěný ubrus s obdélníkovou Farnese krajkou, jemný předmět vyrobený v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto obdélníkovým růžově béžovým plátěným ubrusem zdobeným krajkou Farnese.
Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitních materiálů a měkké na dotek díky speciálnímu ošetření, které zvyšuje přirozený vzhled. Ideální pro stůl, protože je apoalergenní a antibakteriální, kromě použití přírodních a hypoalergenních barviv, které dodávají lesk a švih.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak naznačuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek

Složení:
  • 100% len
Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN . : nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty