Made in Italy

Bavlněná froté osuška s italskou luxusní střapcovou krajkou - Arafico

  • Made in Italy
  • Kód: ARAFICO1
Kč 4.011,59 Kč 5.014,42 -20%
Materiál bavlněná houba
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 100
Hloubka (cm) 140

Bavlněná froté osuška s elegantními krajkovými střapci, luxusní italská výroba.

Hodnota tradice se setkává s moderním životním stylem s bavlněnou froté růžovo-béžovou barvou osušky s krajkovou střapcovou krajkou pro elegantní a luxusní styl.
Ručník je vyroben v Itálii ze 100% vysoce kvalitního lnu a je měkký na dotek díky speciálnímu ošetření, které zvyšuje jeho přirozený vzhled. Je to ideální látka do koupelny, protože je hypoalergenní , antibakteriální a především hygroskopická, pro plný respekt vaší pokožky, a to díky použití přírodních a hypoalergenních barviv, která dodávají přirozenému vláknu lesk a živost.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Toto prádlo je ve skutečnosti absolutní modernost , volba žít souběžně s těmi, kteří chtějí strávit chvilku úplné svobody, což vede k vytvoření autentického a ručně vyrobeného produktu nejvyšší kvality.
Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Článek se rodí s úctou ke všem prvkům a bere přírodu jako životní styl k dosažení rovnováhy vitálních energií v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody, ve kterém se ekologická udržitelnost stává způsobem bytí. Ideální pro ty, kteří žijí přítomností očima zítřka, pro ty, kteří žijí svět jako nekonečný a volný prostor, kde není třeba slov.

Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů. Naše prádlo je nekonečně moderní. Volba současného životního stylu, který je základem rytmu života. Věnováno těm, kteří prožívají své zkušenosti s prostorem jako okamžikem absolutní svobody, hledající konkrétnost, kterou musí doprovázet nekompromisní styl.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter