Made in Italy

Baterie s nastavitelným výtokem pro umyvadlo z mosazi vyrobené v Itálii - Alibi

  • Made in Italy
  • Kód: ALIBI
Kč 10005,57 Kč 12506,96 -20%
Materiál Mosaz
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů

Mosazná kuchyňská dřezová baterie s nastavitelným výtokem Made in Italy.

Made in Italy kuchyňského dřezu mixéru z mosazi kompletní s nastavitelnou hubicí. Styl a osobnost charakterizují tento úžasný produkt s inovativním a mimořádně elegantním designem, který je ideální pro doplnění vybavení kuchyní vytříbeného vkusu. Produkt také zajišťuje zvláštní pozornost životnímu prostředí tím, že nabízí typ kazety navržené a vytvořené přesně pro úsporu energie. Je definován jako ES a dodává studenou vodu, když je páka zvednutá ve střední poloze, čímž se zabrání požadavku na teplou vodu do kotle, což umožňuje následnou úsporu energie.

Dostupné povrchové úpravy :
  • chrom;
  • kartáčovaný nikl.

Díky použití certifikovaných kvalitních surovin a pečlivé kontrole každé fáze výrobního cyklu je každý prvek této linky schopen poskytnout dokonalý produkt Made in Italy, který se vyznačuje vynikajícím poměrem kvality a ceny, který umožňuje získat pouze to nejlepší .
Moderní a elegantní linie zaručují vysokou úroveň kvality, která nabízí řadu doplňků schopných zajistit inovace , design a bezpečnost , vlastnosti, díky nimž je každý výrobek schopen obohatit a vylepšit estetickou stránku vaší kuchyně.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter