Abaca Garden Lounge Kompletní s polštáři - Raziel

  • Kód: RAZIEL
Kč 98.957,03 Kč 123.696,42 -20%
Materiál Abaca
Dodací lhůty 1 pracovní týden

Zahradní salonek z abaky včetně polštářů.

Venkovní obývací pokoj složený z křesla , 2-místné pohovky , 3-místné pohovky, konferenčního stolku a pouf z přírodního vlákna abaca s polštáři ve standardním provedení " Ecrù ".

Obývací pokoj patří do celé kolekce a pečlivě ručně tkané z přírodního abakového vlákna , s masivním dřevěným a polyrattanovým rámem. Vyznačuje se rovnými a podstatnými liniemi a nenápadně se hodí do každé místnosti domu.
Produkty v této kolekci se hodí k vybavení krytých venkovních prostor , jako jsou verandy, balkony, terasy, verandy a altány, a oživí prostředí jedinečným teplem a stylem.

Výrobky této kolekce jsou ručně tkané pouze za použití přírodních vláken a materiálů , které mohou vzhledem ke svým vnitřním vlastnostem vykazovat nepravidelnosti, nedokonalosti a barevné rozdíly (stavy, které se mohou vyskytnout i po určité době po nákupu). Aby byla zaručena delší životnost výrobku v průběhu času, doporučujeme vyhýbat se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a vysokým teplotním výkyvům (faktory, které by mohly oslabit vlákno, způsobit jeho lámání a podpořit vznik plísní). Pokud je výrobek vystaven zvláště vysoké vlhkosti, doporučujeme jej nechat rychle a úplně vyschnout, vždy se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Rozměry křesla : D 78 x H 80 x V 72 / 82 s polštářem.

Rozměry pohovky :
  • 2 sedadla : D 138 x H 80 x V 72 / 82 s polštářem;
  • 3 sedadla : D 178 x H 80 x V 72 / 82 s polštářem.
Rozměry stolu : D 90 x H 60 x V 35.

Rozměry pouzdra : D 45 x H 45 x V 36 / 46 s polštářem.

Povrchová úprava polštářů : Ecru.

Údržba :
Pro správné čištění přírodního vlákna abaky doporučujeme používat utěrky z mikrovlákna, neutrální čisticí prostředky a teplou vodu.
Látku polštáře doporučujeme prát pouze chemicky nebo ručně při nízké teplotě, aby se nesrazilo a zachovaly se její vlastnosti.

Pozn .: Čalounění polštářů je na vyžádání k dispozici v jiných povrchových úpravách a materiálech. Dekorativní polštáře jsou vyloučeny.
Kontaktujte nás pro více informací nebo vyžádejte si personalizovanou cenovou nabídku vyplněním příslušného formuláře „Žádost o informace“ .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter