Made in Italy

4 Elements Double Bedroom Made in Italy Luxury - Gamma

  • Made in Italy
  • Kód: GAMMA
Kč 115.400,31 Kč 144.250,39 -20%
Materiál Dřevo
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů

Dvoulůžkový pokoj v moderním stylu Vyrobeno v Itálii, vzácné.

Kompletní ložnice složená ze 4 prvků vyrobených výhradně v Itálii . Kompozice obsahuje manželskou postel z terakotového materiálu s leštěnými kovovými nohami a čalouněným čelem potaženým ekokůží, 2 noční stolky se 2 zásuvkami a vysokou komodu se 6 zásuvkami ze dřeva, které ladí s rámem postele. Symetrie a střízlivost jsou hlavními rysy této moderní myšlenky, která přináší do života koncept romantického nábytku podtržený a zabalený do nádherných dřevěných zrn, které obohacují estetiku místnosti osobností. Prvky obklopující postel doprovázejí ložnici jednoduchostí a lehkostí díky jejich vlnitým liniím, které vytvářejí klidnou a příjemnou atmosféru ideální do soukromých domácích prostor.

Složení komory zahrnuje „Rozměry a počet kusů“ :
  • 1x postel (lamelový rošt a matrace nejsou součástí dodávky) - D 178 x Š 218 x V 95 cm (roštový rošt 160 x 200 cm);
  • 2x noční stolky - Š 51 x H 43,6 x V 46 cm;
  • 1x vysoká komoda - Š 51 x H 43,6 x V 119,6 cm.
Jedná se o dekorativní nápad vytvořený na základě uměleckých hodnot , aby bylo dosaženo excelence a vysoké kvality typické pro Made in Italy , kde se prolínají inovativní nápady a kultura ve prospěch optimalizace procesů a pozornosti k detailu. Tak se rodí funkční a rafinovaný nábytek do prostoru na spaní.

Poznámka : každý prvek je součástí modulárního a modulárního systému pro vytváření řešení na míru. Objevte širokou škálu barev a povrchových úprav a speciální postupy, které jsou k dispozici pro splnění všech potřeb.
Pro více informací nás kontaktujte pomocí formuláře „ Žádost o informace “.
Email Newsletter
Newsletter