2 motorové zvedací křeslo s masáží shiatsu vyrobené v Itálii Bria

  • Kód: BRIAR-1 RED-SHOWROOM
Kč 67.780,80 Kč 96.829,57 -30%
Opatření D 82 x H 106 x V 112 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů

2 motorové zvedací křeslo s masáží shiatsu vyrobené v Itálii Bria

Pozn.: křeslo je nabízeno za akční cenu, protože má vadu na opěradle, jak je vidět na fotografii.

Pozor prosím: potah z červeného mikrovlákna.
Tradiční, sofistikované, s dlouhými nebo rozkládacími sedadly; relaxační křeslo Bria má avantgardní mechanismus a je ergonomicky navrženo tak, aby vám zaručilo relaxační a regenerační masáž.
Dvoumotorový zvedací mechanismus umožňuje nastavení křesla Bria do různých poloh, včetně zvedací polohy, která umožňuje lidem s pohybovými obtížemi snadno zaujmout vzpřímenou polohu. Během fáze zvedání se křeslo zvedne rovnoběžně se zemí o 10 cm.
Poloha Total Relax (lůžko) : umožňuje celkovou relaxaci dosažením funkce lůžka s úplným otevřením opěradla, sedadla a opěrky nohou.
Poloha pro televizi nebo čtení : opěradlo zůstává v kolmé poloze k sedadlu a stupačka se otevírá, aby bylo zajištěno pohodlí pro nohy.
Pozice zvedání : získává se díky mechanice s funkcí LIFT a je zásadní pro všechny situace, ve kterých se člověku obtížně zvedá ze sedu.

Relaxační křeslo Bria je také vybaveno masáží MF450 Shiatsu , která se skládá z typu masáže pro zlepšení krevního a lymfatického oběhu, schopného navodit vnitřní klid a fyzickou pohodu. Masážní systém se skládá z mechanismu složeného ze dvou ramen vybavených masážními kolečky namontovanými na kolejničkách, které klouzáním kopírují tvar zad a vyvíjejí konstantní a homogenní masáž na celé dorzální ploše. Masážní systém MF450 shiatsu je technologicky vyspělý a zaručeně 100% vyroben v Itálii .
Systém zahrnuje tři různé typy shiatsu masáže:

- Strečink: provádí tvarující protažení zádových svalů, podporuje dokompresi páteře, prodlužuje meziobratlový prostor a uvolňuje zapojené svaly. Tento typ masáže je ideální pro zmírnění bolesti způsobené: cervikální kompresí, bolestí zad, loboschiadickou bolestí, kontrakturami a pro snížení hladiny stresu, nespavosti a svalového napětí.

- Hnětení: reprodukuje tlakovou masáž schopnou stimulovat všechny svaly zad, zmírňovat bolest a svalové napětí. Tento typ masáže má pozitivní vliv na periferní a srdeční prokrvení, proto zlepšuje záněty, zmírňuje bolesti šíje, pomáhá snižovat únavu po jakékoli fyzické námaze a stimuluje a tonizuje svalové tkáně.

- Poklepávání: poklepáváním pomalými a přerušovanými pohyby podporuje psychofyzickou pohodu, protože umožňuje uvolnění svalů stažených stresem a nahromaděným napětím. Stimuluje krevní oběh, umožňuje tonizovat svaly, uvolňovat bederní a dorzální napětí a působí na partie podléhající celulitidě a hromadění tukové hmoty.

- Vibro: působením vibromasážní desky provádí masáž dolních končetin těla, jako je stimulace odlehčení nohou a usnadnění krevního oběhu. Zvednutí opěrky nohou a úplné sklopení zádové opěrky podporuje blahodárný účinek tohoto typu masáže a zesiluje jeho účinky.


CHARAKTERISTIKA:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a kovová mechanika.
- Výplň: ekologická polyuretanová pěna různé hustoty pokrytá vrstvou dacronu.
- Čalounění: kůže, ekokůže a tkanina odolná proti skvrnám.
- Nohy: PVC
- Maximální zatížení: 100 kg.

Relaxační křesla této řady budou kompletní s návodem k použití , certifikacemi dle norem EU, produktovým listem a záručním listem pro zákaznickou asistenci.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento výrobek vyrábí italská firma specializující se na výrobu relaxačních křesel , masážních křesel a zvedacích křesel .   navržený tak, aby zaručoval kvalitní psycho-fyzickou pohodu a vytvořený spojením technologických dovedností , řemeslné zručnosti a smyslu pro design a moderní tvary. Výběrem produktu od této společnosti máte záruku nejen nákupu 100% italského a garantovaného produktu, ale také technického a funkčního systému, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelnému příslušenství, širokému výběru modely a velikosti se širokou škálou látek a povrchových úprav. Ve skutečnosti jsou možné různé úpravy, abyste získali křesla na míru navržená a vyrobená s ohledem na každou potřebu a požadavek.
Kvalitní
Odborní technici, kteří neustále aktualizují a inovují své dovednosti, a zruční řemeslníci , hlubocí znalci materiálů a výrobních technik, zajišťují, že produkty jsou vyráběny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracovává se
Specializovaný personál v sektoru čalouněného nábytku, schopný navrhnout a sestavit křesla a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování sofistikovaných mechanismů umožňujících výrobu relaxačních křesel, masážních křesel a zvedacích křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a všestrannost sedadel, díky nimž jsou nábytkové prvky schopné integrace do různých domácích prostředí.
Technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí mnoho funkcí a možnost umístění do specifických oblastí sedadel a umožňují sestavit relaxační křesla, masážní křesla a zvedací křesla, která mají možnosti vhodné pro uspokojení potřeb každého klienta.
Mechanismy s jedním nebo dvěma motory , alternativně autonomní nebo nezávislé pohyby stupačky a opěradla , funkce zvedání , zařízení na zvedání osob, které umožňuje snadné zaujmutí vzpřímené polohy, vibromasáž pro příjemný efekt rozložená po opěradle, sedáku a stupačce, automatika nebo motorizovaný pohyb, to jsou vyvinuté možnosti a kombinace: harmonický soubor řešení pro uspokojení každé potřeby.

Informujeme naše milé zákazníky, že následující produkty jsou vyloučeny z firemní politiky vracení, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že je nemůže zákazník po nákupu vrátit.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH