Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Závěsná lampa 6 světla methakrylátu, 127 cm průměr, Felisa

Kód: FELISALARGE
Kč 47.529,20

madein_italy

- +
Opatření
Průměr 127 cm H65
Dodací lhůty
7 pracovních dní * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není k dispozici ve skladu.
Viadurini Lighting
Závěsná lampa 6 v sp.20mm metakrylátových světel, O127, Felisa
Odpružení až 6 methakrylátového světla sp. 20 mm. Podpora a speciální bíle natřené kov. K dispozici v barvách: satén, průhledná, kouřová šedá.

použitelné Žárovky: 6 x 15 W E27 úspory energie
FBT 6x11 W LED (ne stmívatelné).

italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 spojuje nápady, materiály a styl vytvořit předměty pro život každý den. Design se stává praktické a cenově dostupné, každodenní stává mimořádným zážitkem, nový výklad pojmu světla a prostoru.
Použití materiálů, jako je akryl, polykarbonát, dřevo a termofuse materiálů a recyklovaných plastů, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, jsou tvarované výrobky s jedinečným designem, ale stále funkční. Lampy zavěšení design, moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy ... zařízení jsou navrženy tak, aby vytvářet vzrušení a provokovat nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „dobrý design“: filosofii, myšlenku, jiný způsob života a nový způsob, jak si své výtvory ambiente.Nascono tak lehké konstrukci, podstatné a udržitelné, vstoupit do obydlí po celém světě.

Poslední zobrazené produkty