Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Dodává nábytek Smlouva by Viadurini

Viadurini smlouva je odpovědí na ‚nutnosti jakéhokoliv podniku nebo organizace, která chce poskytnout ve velkém stylu svůj životní prostředí; jsou kanceláře, luxusní hotely, B & B, čluny, lodě, restaurace / pizzerie, univerzity ... Viadurini můžete!Díky rozsáhlým katalogem více než 20.000 výrobků dosadil Viadurini, má zvláštní pravomoc přeložit estetické a funkční potřeby klienta v barevném spektru řešení.

L ‚Romagna, laskavosti a e-commerce často předvídá, chutě a mezinárodní trendy, s nekonečným výběrem provedena v produktech Itálii, zajistit každý kus nejvyšší kvality a pozornost k detailu.

Viadurini se specializuje na předměty pro vybavení a často vytváří exkluzivní projekty všeho druhu, protože si uvědomil své myšlenky a navrhnout možná řešení blíže k žádosti, někdy i vyšší než očekávání.

Přímý kontakt s výrobci, umožňuje Viadurini uspokojit i ty nejnáročnější požadavky na neobvyklé výrobků na zakázku. Personalizace je klíčové slovo. Pokud jste nenašli barvu či velikost projekčního vybavení zvoleného Viadurini mohou vytvářet ad hoc přímo do svého klienta, jak udělal několikrát.

Pro ty, kteří hledají unikátní kusy, speciální Viadurini kolekce nabízí více než 3000 položek vytvořených speciálně pro tuto značku.

Díky vysoce kvalifikovaným týmem Viadurini původně vytvořen, aby sloužil na italský trh, nyní nabízí na mezinárodním trhu díky oficiálních stránkách přeloženy do 6 jazyků (italština, angličtina, francouzština, němčina, španělština a polština) poskytováním pomoci pro rozhovor po telefonu ,

 

File allegati

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie