Smluvní Nábytek - Viadurini

Viadurini Contract je odpovědí na nutnosti jakéhokoliv podniku nebo organizace, která chce poskytnout ve velkém stylu svůj životní prostředí; jsou kanceláře, luxusní hotely, B & B, čluny, lodě, restaurace / pizzerie, univerzity ... Viadurini můžete!

Díky rozsáhlým katalogem více než 20.000 výrobků dosadil Viadurini, má zvláštní pravomoc přeložit estetické a funkční potřeby klienta v barevném spektru řešení.

Elektronický obchod Romagna upřednostňuje a často předjímá mezinárodní vkus a trendy, s nekonečným výběrem produktů Made in Italy, zaručujících maximální kvalitu a pozornost k detailům pro každý kus.
Viadurini se specializuje na dodávky pro smluvní vybavení a často připravuje exkluzivní projekty všeho druhu, zhmotňuje jejich nápady a navrhuje řešení co nejblíže požadavku, někdy dokonce překračuje očekávání.

Přímý kontakt s výrobci, umožňuje Viadurini uspokojit i ty nejnáročnější požadavky na neobvyklé výrobků na zakázku. Personalizace je klíčové slovo. Pokud jste nenašli barvu či velikost projekčního vybavení zvoleného Viadurini mohou vytvářet ad hoc přímo do svého klienta, jak udělal několikrát.
Pro ty, kteří hledají unikátní kusy, speciální Viadurini kolekce nabízí více než 3000 položek vytvořených speciálně pro tuto značku.

Díky vysoce kvalifikovaným týmem Viadurini původně vytvořen, aby sloužil na italský trh, nyní nabízí na mezinárodním trhu díky oficiálních stránkách přeloženy do 6 jazyků (italština, angličtina, francouzština, němčina, španělština a polština) poskytováním pomoci pro rozhovor po telefonu.

Pokud jste zvědaví a chcete se podívat na ty, kteří s námi již spolupracovali, podívejte se na sekci našeho blogu věnovanou tomuto tématu: „Klepnutím sem přejdete na BLOG“.

File allegati

Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH