Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Venkovní stoličky, pro zdobení vaší zahrady moderním stylem

V této části našich webových stránek bychom rádi představili naše návrhy na venkovní stoličky, které jsou ideální jak pro domácí venkovní prostředí, tak i pro venkovní prostředí.

Vysoké nebo nízké venkovní stoličky jsou dobrou volbou pro ty, kteří mají velkou zahradu nebo pro ty, kteří potřebují moderní designový nábytek pro své podnikání.
Mezi našimi nabídkami najdete hliníkové stoličky s dekorem, který připomíná povahu přizpůsobitelnou barvou Forest linie podepsané známou značkou Fast Outdoor. Ideální pro ty, kteří milují jednoduché linie a originální styl.
Polyethylenové stoličky nové značky Slide pro ty, kteří milují originalitu. Jemné linie, zábavné tvary a přizpůsobitelné barvy jsou vlastnosti stoličky, které navrhl Slide. Příkladem je nápojová stolička, která připomíná tvar koktejlového skla.
Pro kategorii místo nízké stoličky nabízí značka Myyour stoličky s originálními a barevnými tvary jako Skull a e Liberty.

Vyberte si venkovní stoličku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a pokud potřebujete vysvětlení nebo více informací, kontaktujte nás. Naši pracovníci vám rádi zodpoví Vaše dotazy a pomohou vám během celého nákupního procesu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie