Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Volně stojící vana Gallipoli, L159xP70xH64, vyrobená v Itálii

Kód: GALLIPOLI
Kč 126.735,33 Kč 159.627,42 -21%

madein_italy

- +
Opatření
L159xP70xH64 cm.
Dodací lhůty
10/20 pracovních dnů
Viadurini Bathroom
Gallipoli moderní designová vana, vyrobená v Itálii
Gallipoli je volně stojící vana s původním rozšířeným tvarem. Ideální příslušenství pro moderní a moderní prostředí s jemnými a štíhlými liniemi pro čistý a dynamický designový výsledek.

Je vytvořen výhradně italskými řemeslníky a vyznačuje se kvalitou materiálu, s nímž je vyroben. Je k dispozici ve dvou různých materiálech a různých barvách:
Materiály :
- Luxorid, k dispozici v šestnácti různých barvách;
- Gelcoat Lux, k dispozici v celkové bílé verzi a v barvách RAL na vyžádání.
Gelcoat Lux je látka na bázi polyesterové pryskyřice, která zajišťuje mimořádný výkon při kontaktu s vodou a zaručuje to nejlepší z hlediska lesku. Velmi odolný vůči tepelným výkyvům, kompaktní, neporézní a zbarvený.
Luxolid, výsledek let výzkumu a experimentů, sestává ze syntetické sloučeniny na bázi polyakrylových pryskyřic a minerálních plniv. Exkluzivní materiál vysoké kvality ve srovnání s deskovými výrobky, které mohou v důsledku různých fází lepení v průběhu času vykazovat barvu nebo praskliny. Na druhou stranu je Luxolid míchán a zpracováván ve formě polymerními procesy. Jakmile je vstříknut přímo do forem, díky posledním fázím ošetření a konečnému zpracování má za následek jednotnou strukturu bez rozdílů v barvě nebo kompaktnosti, která zaručuje produkt estetické dokonalosti a technické dokonalosti.

V případě Luxolidu, pokud je vana poškozena hlubokými škrábanci nebo štípáním, může být obnovena do původního vzhledu i po mnoha letech. Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, ale je vhodné produkt vždy vysušit, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene, které by však na materiál nemělo vliv. Čištění lze provádět běžnými čisticími prostředky a neabrazivními krémy.

Udělejte si svoji koupelnu jedinečnou a přizpůsobte si svůj interiér pomocí této vany s neodolatelným designem vyrobeným v Itálii.
Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte.
Poznámka : Závitníky nejsou součástí dodávky a vana je bez přetečení.

Poslední zobrazené produkty