SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík
PROMOTION NOVEMBER DECEMBER 2018

Kdo jsme


V nádherné vesnici Santarcangelo di Romagna, malebné středověké vesnice v provincii Rimini .. myšlence vytvoření virtuální showroom z nejlepších domácí dekor produktů.

Naše jméno je inspirováno od známé ulice Via dell ‚dodávkou luxus Milan - Via Durini - s cílem narušit nákupy designu: přivést italském stylu po celém světě, a ne svět v jednom jít!

Zastavit plýtvání času navštívit mnoho obchodů a veletrhů nábytku .. jen s jedním kliknutím můžete vidět, zkoumat technické detaily, zvolte model, výrobce a doplňovat barvu, kterou touží, a samozřejmě si ji koupili, aby se za zvýhodněnou cenu!

To vše je Viadurini, dále jen ‚e-commerce se narodil v roce 2013 - dva zakladatelé Giovanni Cranchi (E-commerce Manager) a Gianni Gozzi (marketingový ředitel) - v rámci domovem pro více než 2000 metrů čtverečních, kde jsou kanceláře a prostor věnovaný skladu.

Personál se skládá ze 14 zaměstnanců a roste, je připravena reagovat na všechny potřeby zákazníků, i ty nejnáročnější. Sedm z nich nativní dívky drží kontakty prostřednictvím chatu nebo telefonu s mnoha zákazníků po celém světě.

Viadurini prodává nejen v Itálii, ale i v zahraničí; Německo, Francie, Anglie, Polsko, Španělsko, Belgie, Švýcarsko, Rakousko a nově také na trhu v USA.

Přeložili jsme tolik jako 16 míst vlastněné a provozované rodilými mluvčími na rozhraní lépe se zákazníky ze všech zdrojů.

Naše výrobky? Jen to nejlepší. Řešíme a pečlivě vybrat jednotlivé produkty. V našem internetovém obchodě nemůžete minout významné značkové výrobky Made in Italy, ale my jsme také představí jedinečné produkty ručně vyráběné v malých italských výrobců pozor na každý detail.

U nás si můžete zakoupit v naprostém klidu v duši díky certifikaci SSL Extendend, který zajišťuje maximální ochranu při placení. Kromě toho máte nárok na 15 dnů zhodnotit výrobek zakoupili.
Naše silné stránky jsou kvalita produktů a ‚výběr z našeho katalogu; mají více než 20.000 dostupné produkty určené pro kterékoli místnosti v domě interiér i exteriér .. a nejen!

Vzhledem k tomu, 2016 aktivních zásob rozdělení zakázky; Viadurini Contract faktem je řešením pro jakékoliv podnikání vlastníka, který chce poskytnout s styl vašeho prostředí: kanceláře, luxusní hotely, B & B, čluny, restaurace / pizzerie, univerzity ... Viadurini můžete!