Luxusní Design Interiéru - Viadurini Collection by BRICALE™

Viadurini Collection by BRICALE™, skutečný luxus italské výroby do obývacího pokoje. Konferenční stolky a stolky vyrobené ze dřeva a skla Venice Briccola . Luxusní kus nábytku s jedinečným designem.
Nebyl nalezen žádný produkt

Viadurini Collection by BRICALE™ je nová značka luxusního designu 100% made in Italy.

Elegance, inovace a udržitelnost se snoubí s krásou přírodního materiálu, který je ve světě jedinečný: dřevo z benátského briccole , historické hromady, které lagunu vždy charakterizovaly. Ke kráse benátského dřeva briccola, kolekce Viadurini od společnosti BRICALE ™ spojuje originalitu designu a lásku k ruční práci a dokončování podpisem vysoce kvalitního italského nábytku.

Kolekce Viadurini od BRICALE ™ představuje autentický fragment jednoho z nejkrásnějších měst na světě, Benátek. Nechte se zlákat těmito jídelními stoly vyrobenými s novou elegancí ze dřevěných a skleněných konferenčních stolků dodá vašemu obývacímu pokoji originální nádech nebo osvětlení stolní lampy, která díky přítomnosti briccolového dřeva uzavřeného ve skle vytváří kouzelné světelné efekty.

V této kolekci si můžete vychutnat čistotu skla a emoce benátského dřeva briccola v neobvyklé fúzi. Pro více informací, individuální nabídku nebo přizpůsobení jednoho z těchto nádherných produktů neváhejte kontaktovat naše zaměstnance. Rádi vám pomůžeme během celého nákupního procesu, aby byl váš online nákup rychlý a snadný.
Email Newsletter
Newsletter