Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Venkovní rozkládací pohovka v laně a látce - Cliff Decò od Talenti

Kód: CLIFFCHAISE2
Kč 155.292,81
včetně DPH

madein_italy

- +
Designer
Ludovica a Roberto Palomba
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
syntetické lano
Talenti

Modulární levá pohovka s moderním designem lenoška pro venkovní použití v béžové nebo tmavě šedé látce a syntetickém laně, Cliff Decò od Talenti.

Modulární pohovka Cliff levá zahradní lehátko má konstrukci vyrobenou ze syntetického lana a odnímatelné polštáře v látce se suchou pěnovou výplní.
Syntetické lano je materiál skládající se z dvojitého opletu zkonstruovaného s polyesterovým jádrem a víka z vícevrstvého propylenu. Vnější vlákno, ze kterého se skládá, je vodotěsné a odolné proti UV záření.
K dispozici ve dvou různých barvách a velikostech:
Barvy
  • béžová struktura lana, béžový melanžový polštář (100% PP tkanina);
  • tmavě šedá struktura lana, tmavě šedý polštář (100% akrylová tkanina, vodoodpudivá).
Měření
  • L 114 x P 195 x H 105 cm H sedlo 38 cm;
  • L 145 x P 163 x H 105 cm H sedlo 38 cm.
Kolekce Cliff Decò hraje na kombinaci různých materiálů, synonymem velké všestrannosti.
Detaily jsou vyrobeny z propletených námořních lan, která vytvářejí geometrické vzory a dávají nádech nadpozemské hravosti.
Chromatická rozmanitost v kombinaci s modularitou struktur vám umožňuje uspořádat prvky v absolutní svobodě a vytvářet nekonečné možnosti kombinací.
Zvláštnost tohoto produktu je oceňována zejména v zadní části modulů. Opěradla jsou vyrobena z hliníku, potažena syntetickým námořním lanem nebo látkou, a umožňují tak kompletní přizpůsobení venkovního prostoru při zachování stylu kolekce. Dokonce i moduly s látkovým opěradlem připomínají lanovou verzi díky područkám, které jsou zcela zakryty.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakoukoli položku této značky. Kontaktujte nás pro další informace.
Pozn . : Dekorační polštáře nejsou zahrnuty v ceně; navíc pro další ochranu doporučujeme použití speciálních krytů v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty