Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

FIAM ITALIA Veblén navrhuje stěnové zrcadla a skleněné stoly - Viadurini

Veblén, luxusní edice firmy Fiam Italia, se narodil v Itálii ve velmi vzdáleném čase, ale sem nechodí. Jeho kultura designu a elegance se rychle rozšiřuje a ovlivňuje nábytek po celém světě.
Chuť krásy a luxusního nábytku začíná skleněnými a křišťálovými pracemi rodiny Livi a pak pokračuje až do dnešních dnů. Tato sbírka je ideální pro interpretaci přání těch, kteří se rozhodnou obohatit svůj domov o drahocenné vybavení, které komunikují eleganci s každým, kdo přichází do styku s vámi.
Hlavními rysy této kolekce jsou elegance a bohatost konečných úprav, které jsou dobře zastoupeny symbolem, který doprovází ve jménu Veblén: ermine. Zvířecí symbol aristokracie, čistoty a autorských práv. Tyto výrazné prvky najdete v moderních designových stolech z dřeva a kouřového skla Louis a Benátky, v sérii barokních zrcadel nejrůznějších forem New Baroque a nakonec v konzolích jako je Canova, ve kterých dřevo pokryté kůží harmonicky kombinuje bronzové sklo.
To jsou důvody, proč rostoucí počet designérů si vybral a stále se rozhodl spolupracovat s Veblén, nechat svůj podpis vyřezávaný do skla a historii nábytku.
Zakoupením produktu Veblén přinesete do svého domu kus historie luxusního designu!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie