Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Varaschin Algarve venkovní design salon složení

Kód: ALGARVECO
Kč 414.009,44
- +
Materiál
tkaniny a hliníku
Dodací lhůty
30 dní
Varaschin
Varaschin Algarve venkovní design salon složení
Venkovní sedací souprava Algarve by Varaschin má ručně tkané struktury z umělých vláken s práškovým hliníkovým rámem: bílá / taupe.
Díky všestrannému designu může být použita pro venkovní prostředí, jako jsou terasy, bazény, zahrady, ale také pro vnitřní prostředí. Polštáře jsou vyjímatelné.
Kompozice zahrnuje:
- 2 levé pohovky s polštářem v loketní opěrce L161 x P86 x H73 cm H sedadla o délce 27 cm;
- 1 modul křesla L80 x P86 x H73 cm Sedadlo H 27 cm;
- 1 pravá pohovka s polštářkem v loketní opěrce L161 x P86 x H73 cm Sedadlo H 27 cm;
- 2 křesla L86 x P86 x H73 cm H sedadla o délce 27 cm;
- 2 malé stoly v bílém hliníku s černou hranou L76 x P76 x H32 cm.

Údržba: Sbírka podporuje sluneční světlo a déšť. Doporučujeme pravidelnou údržbu a zvláštní pozornost věnovanou ochraně předmětů v případě nepříznivých povětrnostních podmínek (led, krupobití, teplotní změny, vlhkost, přetrvávající teplo nebo extrémní chlad). Trvanlivost a celistvost těchto položek závisí na péči, s jakou jsou udržovány. Pro hliník a výrobky z oceli, i když jsou chráněny úpravami a povrchovými úpravami vhodnými pro venkovní použití, je nezbytné zabránit stagnování vody uvnitř samotného výrobku.
Ve skutečnosti všechny výrobky představují technické perforace nezbytné pro aplikaci ochranných úprav a povrchových úprav. Zavedení vody do těchto otvorů a její stagnace může způsobit vznik rzi vnitřní části potrubí.

Pro další ochranu se doporučuje používat vhodné kryty v zimě, ve večerních hodinách nebo v případě častých dešťů. Chcete-li zakoupit pokrytí, požádejte o cenovou nabídku na adrese clienti@viadurini.it.

Navíc je výrobek vhodný pro mořské prostředí, při aplikaci solných postřiků a pro vybavení u bazénu za přítomnosti chloru. Opatření: pečlivá údržba a čištění jsou nezbytné pro zachování integrity součástí co nejdéle. Doporučujeme, aby byly předměty vždy v dobrém stavu, aby je umyl každý týden s velkým množstvím čerstvé vody, aby co nejvíce eliminovaly slanost, která má tendenci útočit na struktury. Pouze tím je jistota, že produkt bude udržován v nejlepším stavu.

Pro více informací a odhady neváhejte a kontaktujte nás na adrese clienti@viadurini.it.
Viadurini je oficiální prodejce a my vám můžeme dodat všechny produkty kolekce Varaschin. Požádejte nás o radu nebo se obraťte na nás, abyste zjistili personalizovanou cenu!

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie