SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík

Upřesněte své hledání

Viadurini designové radiátory nabízí širokou škálu skleněných radiátorů. Nazývají se Jonny, Brian Barry a radiátory k dispozici v obou skla elektricky nebo hydraulické.

Verze hydraulického chladiče je vysoce účinný. Jeho spotřeba vody je mnohem nižší ve srovnání s tradičními systémy a dokonale přizpůsobit systémy tepelných čerpadel a obnovitelných zdrojů energie. E ‚je také charakterizován temperované skleněné desky na 600 stupňů.

A ‚možné mít radiátor ve skle s lesklým povrchem. Bude to krásný stříbrný, aby bylo pohodlné zrcadlo design.La verze elektrického radiátoru má nejmodernější technologie, která umožňuje výrobek pochopit, co je správný způsob, jak k vytápění místnosti, aby se zabránilo plýtvání energií a udržet na minimum teplota povrchu výrobku. Jeho struktura je složena ze dvou vrstev z tvrzeného skla, kde je umístěn elektrický odpor. E ‚může také požadovat chladič ve skle s lesklým povrchem. Externí krystal deska má stříbrný povrch pro vytvoření zrcadlový efekt. Dotek na elektrickou verzi zajišťuje řídící systém s dotykovou obrazovkou - s funkcí dětské pojistky - nejnovější infračervené generace v kombinaci s dálkovým ovladačem, můžete optimalizovat výkon.

Jeho double-tvrzeného skla strukturu, záruky, v případě rozbití, výkony v oblasti bezpečnosti na úrovni 1 B1 v souladu s evropskou normou UNI 12600. To také umožňuje, izolační úroveň elektronické ve třídě 2 a úroveň ochrany IP 55, perfektní pro zajištění maximální bezpečnosti i ve vlhkém prostředí, jako jsou plavecké lázně a sauny.
„Otevřená okna“, která umožňuje radiátor zažít prudký pokles teploty v místnosti (například když děláte domácí práce) a následně vypnut po dobu 30 minut.
V sobě spojuje tvar, styl, design a funkčnost. Tyto designové radiátory je zcela vyroben v Itálii. Její jedinečnost je závislá na jeho klikatý design, čistý a jednoduchý vhodný pro všechny typy prostředí od klasických až po moderní.

Exkluzivita této designové radiátory linie je rovněž svěřena do zvláštní péčí, se kterými se uskutečňuje každý jednotlivý výrobek, vše naprosto made in Italy. Sklo verze je zcela v 600 stupních tvrzené sklo, tloušťka 6 mm a má na zadní straně hliníkovou deskou, a stává se tak 100% recyklovatelný produkt.
Všechny výrobky jsou dodávány s evropskými normami útoků, což zajišťuje snadnou instalaci v jakékoliv stávajícího zařízení. Montano čtyři fitinky 1/2 palce vnitřní závit plyn.

Pro každého, kdo chce nádech lesku a ultra zaměstnanci mohou vytvořit chladič zcela unikátní! Díky sítotiskové techniky, je možné zvolit snímek / snímek, který pak bude vytištěn mezi dvěma vrstvami čirého skla, což zanechá velmi spokojeni!