Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Elektrické krby Wall, navrženy a vyrobeny v Itálii

Váš sen bylo vždy mají krb ve vaší domácnosti, ale můžete si uvědomit, že není dostatek místa, nemusíte mít svůj komín ... potom, jak to udělat? Krásná a funkční řešení je návrh nástěnný elektrický krb!

E ‚velké scénické efektu a může být umístěna v relaxační zóně domu nebo v jeho blízkosti jídelního stolu. Určitě to bude vytvořit teplé a přívětivé a silný vizuální dopad. Řada krbů představovat eleganci svůj trumf. Štíhlý a rafinované, ale zároveň střízlivý v zabarvení a v traktu, jsou optimální řešení, aby speciální zdi. Dokončení funkce extrémní mlčení, oheň a uhlíky efekt neuvěřitelné realismus a v některých modelech praktickou funkci topného ve dvou sil a pohodlné dálkové ovládání dodáván jako standard pro dálkové ovládání.

Spotřeba velmi nízká energetická elektrické krby z naší kolekce vás ohromí! Průměrné náklady na estetické operace spotřeby se rovná 4 centů za hodinu.
To je ve skutečnosti elektrických krbů, které využívají proudu vody pro vytvoření plamene a kouře efekt, ale je to nutné velmi málo vody: s jedním litrem je možné podávat ohniště po dobu 12 hodin.

Volba elektrické krby, aby Viadurini Fire kolekce vodní stěnu používá rafinovaný a exkluzivní technologii, která umožňuje plamen neuvěřitelným realismem: trojrozměrný efekt je vytvořen pomocí ultrazvuku k vytvoření vodní mlha, která je osvětlená k vytvoření „plameny a kouřit. " To v kombinaci se dřevem a předstírat, s jasným a šumivých popela posteli, vyvolává dojem, která přesahuje všechna očekávání realismu v elektrickém požáru.

No nebudete ani vstát ze židle řídit provoz elektrický krb s praktickým dálkovým ovladačem pro nastavení ‚oheň a kouř efekt. Plamen vám okamžitý teplo, které nebude vás absolutně litovat volby učiněné.

Ohromeni širokou škálu elektrické krby zdi na našich stránkách najdete spoustu modelů do jednoho hodí do vašeho domova.
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie