Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Elektrické krby od Země, italský design

Ještě nemáte komín, máte málo místa a vám nelíbí kouř, ale vy jste vždycky snili o útulném domě s krásným krbem ...

Možná byste být dokonce schopen se pohybovat oheň z jedné místnosti do druhé. Řešení existuje a volba udělat, je koupit elektrický krb ze země! A proč ne, designový model, který může obnovit ‚zvláštní atmosféru pro jakoukoli večer s rodinou nebo přáteli.

Vždy získat palivové dříví a vyčistěte nečistoty popel .. nejsou problémy, které jistě mají elektrický krb.

Elektrické krby z toho důvodu jsou v poptávce, protože mají zásadní a moderní linie, které jsou smíchány s geometrií z nerezové oceli s tvrzeného skla a umění manuálních variant jemné keramiky. Dotek lesku pro elegantní a rafinované domů.

Spotřeba elektrické energie velmi nízká což je velice zajímavý produkt, to vše díky pokročilé technologii použít: například průměrné náklady na estetickou operaci se rovná 4 centů za hodinu. Také při použití vodní mlhu pro vytvoření plamene a kouře efekt neuvěřitelné realistické spotřebuje velmi málo: s litru vodovodní vody, lze krmit oheň po dobu 12 hodin.

Jemná rozprašování ‚vody pomocí ultrazvukové techniky vytváří trojrozměrný efekt‚plameny a kouře.‘ To v kombinaci se dřevem a předstírat, s jasným a šumivých popela posteli, vyvolává dojem, která přesahuje všechna očekávání realismu v elektrickém požáru.

Být překvapeni tím, že mnoho výrobků linky Viadurini Fire kolekci najdete mnoho modelů elektrických krbů a končí nad zem. Koupit online všechny naše produkty!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie