Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Horizontální Radiátory Elektrické a Hydraulické pro Koupelnu a Obývací Pokoj

Vodorovné elektrické a hydraulické designové radiátory: vytápění domu v Itálii

Tyto modely radiátorů jsou vyhledávány těmi, kdo mají problémy s prostorem, nebo chtějí, aby jedinečný designový objekt poskytoval jejich koupelnu nebo obývací pokoj.

Na Viadurini najdete modely horizontálních radiátorů jak ve verzi s teplou vodou, tak i v elektrické verzi. Použité materiály jsou vysoce kvalitní, horizontální chromové radiátory vyrobené z nerezové oceli a skla a hliníku jako všechny modely řady Viadurini Radiators, které lze použít horizontálně i vertikálně.
Milovníci designu najdou modely s tradičními lineárními, obdélníkovými nebo oválnými tvary, zvlněnými a v originálních a jedinečných tvarech.

Vyberte si model vyhřívané věšáky na ručníky vyrobené v Itálii, který nejlépe odpovídá vašemu domovu. Naši zaměstnanci jsou vám stále k dispozici, aby zodpověděli vaše dotazy a v případě přípravy osobní akce. Můžete nás bez váhání napsat na naši e-mailovou adresu nebo nám zavolat na telefonní číslo na webu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie