Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
 • 0
 • 0

Ruční Tisky na Plátně - Jedinečné Kousky s Klasickým Italským Stylem Řemesel

Plátno tiskne ručně v klasickém italském stylu pomocí - jedinečné kousky.

Od roku 1633 tuto laboratoř ručních tisků na plátně (přírodní textilie) oživují umění, historie, vášeň, tradice, ruční dovednosti.
Články vyrobené z našich „spontánních uměleckých textilií“ jsou jedinečné a neopakovatelné , protože jsou výsledkem měsíců práce.

Tkanina byla vytvořena jako povlak na pracovním stole, kde jsou tkaniny potištěny ručně.
Během fází tisku je barva také částečně převedena na tuto základní látku, která se měsíc po měsíci mění v „nedobrovolné“ umělecké dílo, ale plné barvy a šarmu.

Tato forma „ spontánního umění “ je nepředvídatelná;konečný výsledek není výsledkem počátečního projektu a je vždy odlišný od látky k látce, což nám umožňuje vytvářet exkluzivní a jedinečné položky svého druhu.
Každá hrana, roh, z obou stran výrobků vyrobených touto tkaninou, mají různé barvy a fazety.
Realizační fáze jsou následující:
 1. Výběr látky
 2. Mytí
 3. Střih
 4. Manganatura
 5. Příprava barev
 6. Ruční tisk
 7. Oprava barvy
 8. Žehlení s manglem
 9. Balení a šití
 10. Poslední žehlení manglem
Celý výrobní proces, prováděný jako v roce 1633, má přirozeně nízký dopad na životní prostředí, ekologicky udržitelný, protože spotřeba energie je snížena na minimum.
Každé stvoření je třeba považovat za skutečné umělecké dílo, jedinečné a neopakovatelné. Manuální práce ve všech fázích výroby, je jedinečný každý bod a každý malý detail, který by mohl zdát nedokonalost, ukazuje, že práce byla provedena pomocí mistra a ne stroje.