Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Unikátní Řemeslník Tisk na Plátno - Vytvořeno Pomocí Marchi's Mangle

Umělecký tisk na plátně z roku 1600 výhradně ručně: tradice, historie, řemeslo a jedinečnost tiskáren Marchi.

V této sekci s hrdostí nabízíme produkt, který nejlépe odpovídá hodnotám italské tradice a řemeslné činnosti, exkluzivní produkty, které můžete získat pouze od společnosti Viadurini.
Viadurini ve spolupráci se slavnou tiskařskou společností a dílnou rodiny Marchi přináší na světový trh produkt, který se neliší : ručně vytištěné řemeslné tisky vyrobené s manglem .
Zvláštností těchto produktů je jejich historie a tradice : obchod Marchi funguje v podnikání od roku 1633 a od generace k generaci pokračoval v tradici, aniž by se musel uchylovat k novým nástrojům nebo technikám, ručně vyráběného tisku Romagna.
Rodina Marchi se může pochlubit jedinečným nástrojem na světě: manglem . Tento nástroj bylvytvořené slavným Leonardo Da Vinci a dává plátnu u nesrovnatelně roztaženého a hladkého povrchu , na kterém je pak ručně potištěno staletými plísněmi, motivy a dekorace v jasných a tradičních barvách .
Další zvláštností jsou barvy, všechny přírodní a propracované z minerálů podle prastarého tajného receptu ; barvy jsou tak ohromeny a po některých fázích zpracování a fixace dosáhnou konečného stavu.
Každý produkt je tedy definován jedinečným a nenapodobitelným , hodným symbolem tradice a ruční práce, která nemá na světě obdoby.

Prohlédněte si náš katalog a prozkoumejte tuto velkolepou značku. Zavolejte námPokud máte dotazy nebo informace týkající se produktů nebo objednávek, služba Help Desk , jsme vždy rádi a připraveni vyhovět všem vašim požadavkům.