Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Postele na Míru - Made in Italy

Lůžka na míru ze dřeva, čalouněná nebo tepaná žehlička do ložnice s designem Made in Italy.

Vyrábíme postele na zakázku z tepaného železa, dřeva a čalouněné, s nebo bez kontejnerů jakékoli velikosti, jak výšky, tak šířky, s pevnými sítěmi, s manuálním a elektrickým zdvihem a se zvýšenou kapacitou.
  1. Podívejte se na všechny modely, které jsou v této kategorii
  2. Vyplnit formulář s uvedením názvu postele, kterou si vyberete, nebo nám zavolejte na 0541-623760
Jsme schopni realizovat libovolné velikosti jednolůžkových, dvoulůžkových a king size postelí pro dospělé a děti s box, mezipatro, markýzy, ortopedické postele, přistýlka, rozkládací postel, postel se zesílenými oky atd. V této kategorii najdete některé z modely, ze kterých můžeme vytvářet a přizpůsobovat přizpůsobené postele podle vašich potřeb, ale zveme vás, abyste nás kontaktovali, protože možnosti přizpůsobení jsou téměř nekonečné!

Všechny naše postele vyrobené na zakázku si můžete objednat a upravit pomocí více než 300 barevných kombinací, tkanin a doplňků (kůže, ekologická kůže, textilie, omyvatelná textilie, voděodolná textilie, textilie se Swarovski). Železné postele lze také přizpůsobit barvě požadované zákazníkem.
Kromě toho mohou být všechny produkty obohaceny o nejnovější technologie, jako je chromoterapie, osvětlení vedená pod boční fascí, která osvětlí podlahu, když vstáváte z postele.

Viadurini vám nabízí postele na míru za přijatelné ceny, zcela vyrobené v Itálii, vysoce kvalitní ručně.
Všechny výrobky jsou vybaveny polstrováním, žehličkou vyrobenou v Itálii, ocelovými rohovými podpěrami a montážními pokyny.
Kontaktujte nás a vysvětlete své potřeby písemně na adresu info@viadurini.cz.