Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Twin a Double Measure 100% Made in Italy

  1. Podívejte se na všechny modely, které jsou v této kategorii
  2. Vyplnit formulář s uvedením názvu postele, kterou si vyberete, nebo nám zavolejte na 0541-623760
Vytváříme vlastní postele vyrobené ze železa, dřeva a zpevněný s nebo bez obalu jakékoliv velikosti, a to jak na výšku a na šířku, s pevnými sítěmi, tak asistovanou výtahové manuálu a elektrických a se zvýšenou kapacitou.

Jsme schopni realizovat jakékoliv opatření samostatné lůžko, královna, královna a king size postelí pro dospělé a děti s krabicí, půdní vestavby, baldachýny, ortopedických, přistýlka, skládací postele, se zesílenou sítí atd.

V této kategorii najdete některé modely, ze kterých můžeme stavět a přizpůsobit lůžka na míru podle vašich potřeb, ale zveme vás na nás obrátit kvůli možnosti přizpůsobení jsou téměř nekonečné!

Všechny naše zakázkové lůžka lze objednat a přizpůsobit s více než 300 kombinací barev, textilií a doplňků (kůže, umělé kůže, omyvatelné textilie, vodu odpuzující tkanina, tkané s Swarovski).

Železné postele můžete také přizpůsobit s barvami požadovaných zákazníkem.

Kromě toho jsou všechny výrobky mohou být obohacena o možnostech nejnovějších technologií, jako jsou barevné terapie, stropní světla LED umístěna pod straně přístrojové desky se rozsvítí na podlahu, když se dostane z postele.

Viadurini nabízí vlastní postele za přijatelné ceny, zcela provedené v Itálii vysoce kvalitní ruční práce ve své továrně.

Volné konce těchto lůžek jsou jednodušší, protože vše s plynovým dvojitým pístem a jsou vybaveny bezpečnostním mechanismem, který zabraňuje nechtěnému zavření.

Všechny produkty se dodávají s polstrováním, železářství vyrobených v Itálii, ocelových úhelníků a montážním návodem.

V roce 2015 jsme dosáhli největší postel v Evropě pro zákazníka Trento (210x280cm s ručním zvedání a úložný box).

Dodáváme po celém světě, dokonce s odbornými zdroji a specializovaných logistiky.

 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie