Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Dětské pokoje, koupelnový nábytek, sítě, matrace a ložní Custom

Na Viadurini můžete požádat o ‚nábytek na míru pro vaše potřeby, můžeme vyrobit pro vás je to ložnice, koupelnový nábytek, sítě, matrace a dvojče Measure

Ne nadarmo dosáhli největší záhon Itálii, samozřejmě, měření!

matrace Measure

Vytváříme vlastní matrace, paměťové pěny, materiálu, která se objevila v posledních letech a které se nyní vyrábí většinu matrací na trhu. Díky viskoelastické pěny, která složí paměťové pěny, tyto matrace jsou zvláště pohodlné, protože se vejde do siluetu našeho těla. To je vzhledem k milionům mikrobuňky, které umožňují rovnoměrně rozložit tlak hmotnosti na posteli. Mezi výhody: lehkost, non-deformovatelnost, prodyšnost, pružnost a bezhlučnost jsou další typické charakteristiky paměti matrace.
Někdy potřeby zvláštních opatření vycházejí z fyzických speciálními potřebami (vysoké lidi, s nadváhou, obezitou, upoutaný na lůžko atd) nebo pro specifické prostředí (zakázkové matrace pro lodě, obytná auta, karavany, atd.)

Proto, pokud máte nějaké speciální požadavky na délku, jsou zakázkové matrace jsou ideálním řešením. Naše výrobky jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních materiálů vyrobených v Itálii si můžete objednat on-line a získejte je doma.

Vlastní sítě

Kromě matrací budete potřebovat míru síť , podpůrnou základnu pro svůj mimořádně velkou postelí. Tyto sítě, jako jsou postele a matrace jsou určeny pro ty, kteří se speciálními potřebami na výšku či šířku (kvůli velmi vysoké), nebo pro ty, kteří prostě mají velmi velká postel, pohodlné a prostorné.
Naše sítě jsou k dispozici v různých velikostech a materiály: dřevo nebo železo, stavitelných, manuální nebo motorizované.

dvojče Measure

Můžeme provést vlastní přistýlek jednolůžkové či dvoulůžkové postele pro dospělé a děti s bydlením, půdní vestavby, ortopedických.

Můžeme poskytnout čalouněná lůžka, dřevo, Zámečnictví s hluboké zásuvky nebo kontejner, ortopedických lůžek s ortopedické zvyšování plynovými písty (pro snadnější zvedání).

Naše míru čalouněné postele jsou k dispozici v tkaniny, kůže a imitace kůže a může být vybaven jako jednu z možností:
  1. Podívejte se na všechny modely, které jsou v této kategorii
  2. Vyplnit formulář s uvedením názvu postele, kterou si vyberete, nebo nám zavolejte na 0541-623760
  • chromoterapie za čelo
  • stropní svítidla LED pod bočním obložení (usnadnit sestup lůžka)

Pro milovníky tradice a klasické kované železné postele, můžeme poskytnout na míru v jakékoliv barvě (i při výběru zákazníka) na žádost jim poskytnou jako volitelnou markýzy, komoda nebo skladování.

Všechny naše výrobků na zakázku na míru pro vás jsou 100% made in Italy.


 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie