Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Tabulka s eliptickým vrchol v MDF dubu termocotto 108x200 cm Nora

Kód: NORA
Kč 58.350,87

Služby spojené s produktem

- +
Materiál
MDF, dub a metal
Opatření
Patro: L.108 X P.200 sp 2,5cm báze: 62,5 x 90 cm h.73
Dodací lhůty
7 dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Collezione Living
Tabulka s eliptickým vrchol v MDF dubu termocotto 108x200 cm Nora
Jídelní stůl Nora se skládá z:
- MDF 25 mm s dub povrch termocotto sukovitými a kloubové hlavice
- stojan v tmavě šedé matný lakovaný kov
Nejtypičtějším prvkem konstrukce stolu Nora je právě zejména základna, která se svým prokládání zpracovaných řádek se mísí se plánu. Díky své vysoce odolného provedení, Nora lze vybavit s osobností a mají kuchyň, jídelna nebo obývací prostor.

Další úpravy a to jak pro letadla na bázi jsou k dispozici. Pro informace a citací pište na clienti@viadurini.it.

Moderní Nora tabulka je součástí kolekce tabulek pečlivě navrženy tak, aby co nejvíce z aktuálních trendů v nábytku a každodenního života. Mimořádně bohatá pole, kde každý prvek ztělesňuje jedinečné vlastnosti, která se vyznačuje více sofistikovaným designem, inovativní a nikdy nuda. Vzhled fodamentale, neustále přítomny v každém výrobku, je perfektní rovnováha mezi estetikou a praktičnosti, které poskytují obrovský vliv v každém kontextu.
Kolekce návrháře tabulek, které kombinuje tak pečlivý design, zprávy a technologii; jednotlivé kusy silně charakterizované a vybavené originálním osobnosti a vysoce definované. Vybírány podle kritérií kvality, jako je dřevo, sklo a kov; všechny „hvězdy“ z této kolekce interpretovat modernost se svými čistými liniemi a nabízí se jako objekty nábytku ideální pro požadavky dnešních podmínkách.

VÝROBCE
Tento článek je vyrobena pomocí ‚italská firma specializující se na výrobu nábytku, který má zázemí zkušeností, které běží světem nábytku a doplňovat do kříže, od výroby až po marketing.
značkové židle, jídelní stoly pevné a výsuvné stolky do dřeva, skla a kovu, čalouněné postele s kontejneru, křesla, bytové doplňky ... nabídku této společnosti pokrývá všechny kategorie nábytek, který nabízí produkty design a silný estetický význam, ale nesmíme zapomínat ani funkčnost a jednoduchost použití.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie