Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Tabulka rozšiřitelný až 240 cm v dýhy a oceli Adelfo

Kód: ADELFO240
Chcete vlastní citát?

madein_italy

Viadurini Collezione Living
Tabulka rozšiřitelný až 240 cm v dýhy a oceli Adelfo
jídelní stůl s nohama v kartáčované nerezové oceli a rozšiřitelnou nahoru ve Dýhované desky s kůly z oloupané nepravidelné tloušťky 50 mm v dubových sudech. Dva externí 40 cm prodloužení.
Adelfo je k dispozici ve standardních provedeních pro nohy: bílý lak oceli, přírodní, grafit, černá a lano; nebo pluricolor nebe lakovaných povrchů, pluricolor půdy a zlata. Vrchní povrchy jsou k dispozici v: sukovitého dubu nebo dubových sudech. Vyberte si z nabídky typ úpravy, které chcete.

Artisan Výrobce:
Tento článek byl vyroben společností, která provozuje pro lety v dell ‚současného nábytkářského průmyslu, vytvořit moderní židle a stoly designu stolování pevný a rozšiřitelný. Produkty vytvořené se vyznačují neuvěřitelné zručnost při zpracování dřeva a tkáních. Společnost byla založena v podstatě na konci padesátých let v rozměru řemeslné; dřevěné židle tvoří počáteční výrobu, později rozšířenou ke stolům.
Nové technologie vedou k překonání tradice věnovaného nepostradatelným, na klasický, aby se dospělo k návrhu výrobku, který chce jít vstříc nové životní styl a chování.
Sbírka je velká a rozmanitá, setká kultury, výzkumu a plánování. Z metodiky práce směřující kvalitativní vysoký standard, založený na použití kvalitních materiálů, je výrobek schopen splnit stále náročnější trh z hlediska designu a estetiky.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie